RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Къщата на Мъйкъл Уейлс 3290663Z Къщата на Мъйкъл Уейлс 3186694B Къщата на Мъйкъл Уейлс 3429734T Къщата на Мъйкъл Уейлс 2378429t Къщата на Мъйкъл Уейлс Wienrpg Къщата на Мъйкъл Уейлс Ea58ec93058a4818 Къщата на Мъйкъл Уейлс 3469647F Къщата на Мъйкъл Уейлс 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Къщата на Мъйкъл Уейлс 1-7 Админ Елинор Кейн Къщата на Мъйкъл Уейлс 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Къщата на Мъйкъл Уейлс 3-33 Админ Мадисън Корнър Къщата на Мъйкъл Уейлс 3429391D Админ Катрин Сю Къщата на Мъйкъл Уейлс 5-34
Affiliates
free forum


 

 Къщата на Мъйкъл Уейлс

Go down 
АвторСъобщение
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Къщата на Мъйкъл Уейлс Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Мъйкъл Уейлс   Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 5:17 pm

Хол: Къщата на Мъйкъл Уейлс Images?q=tbn:ANd9GcQGGrO3kR45VTj5oAmyKbyHxfAPjdq6S6rFd1Zz607Y9qbLKhhwZQ
Спалня: Къщата на Мъйкъл Уейлс Images?q=tbn:ANd9GcTAANQPbRaXyIQ8ypb86BT5NpzYC2z-9-NByHmZX5AQ-Mn0wfDmEA
Кухня: Къщата на Мъйкъл Уейлс Images?q=tbn:ANd9GcQKRiq9SScbxzv5Yspu-stJ6t3Ke1d5Wn4I3TF6sIx-fSwzn4IGbw
Баня: Къщата на Мъйкъл Уейлс Images?q=tbn:ANd9GcQ7iIWln7_BBm4g-iKjdSC8ulTNYeykOYKP7uNIkGt7Sz0C0zKLVs0hZdCPDw
Стаята в която измислям и репетирам песните си: Къщата на Мъйкъл Уейлс Images?q=tbn:ANd9GcR5pFA8sEwSTLMiUFDVsa7nqCnuUWw7d4ztIa7byBI16zXzcOH2wQ тук каня приятелите си,а те одобряват песните Very Happy
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Къщата на Мъйкъл Уейлс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Мъйкъл Уейлс   Къщата на Мъйкъл Уейлс I_icon_minitimeВто Май 24, 2011 7:33 pm

Седях в любимата си стая(Стаята в която измислям и репетирам песните си) и мислих за миналия месец...-Защо си тръгнахме от родния ми град???-питах се аз.Бях много сърдит на родителите си.Оставих там любовта си...Никога не ми е било толкова гадно колкото сега.Оставих и приятелите си,кой знае да ли ще намеря добри приятели тук???-Съсипахте живота ми!!!!-Караше се той на родителите си(на ум).В тази къща той беше един,защото не искаше да живее с родителите.-Защо убихте любовта ми??-Все се караше...-Защо,защо???...Мислеше си...мислеше си...и премина от каране във измисляне на песен.-Защо убиваш любовта ми???...Страно е когато губиш ума си.Появява се чуството за вина.Аз те разбирам,все пак и аз понякога сънувам страшни сънища.Сънувам че няма да доживея до пролета.Сънувам ча пролета дори не съществува.Страхът във мен оставя отпечатъци.Аз си мислех че този страх-той е само на думи...-Пишеше Майкъл,измислянето на песни... на това понякога трябват часове...-Защо убиваш любовта ми?НЕЯ и така почти я няма.Искам да се самоубия.Не съм ненормален,така трябва.-Майкъл измисля песните не с главата,а с душата си.-Може би трябва да се върнем,и по-добре да не се виждаме няколко дена.Тръгвах с една,връщах се с друга.Трябва да се разделя с теб по бързо.Трябва да се оттърва,за да станем по-близки,за да не се взривява главата ми.Трябва да разбера,че ненавиждам.мислех че омразата-е само на думи.Защо убиваш любовта ми?НЕЯ и така почти я няма.Искам да се самоубия.Не съм ненормален,така трябва.Защо убиваш любовта ми?НЕЯ и така почти я няма.Искам да се самоубия.Не съм ненормален,така трябва.Защо убиваш любовта ми?НЕЯ и така почти я няма.Искам да се самоубия.Не съм ненормален,така трябва.-Майкъл стана сгъна листа на който беше написана песента и каза-Е готово.-и се усмихна,всичко беше вложил в песента но не спираше да мисли за родния си град.
Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Мъйкъл Уейлс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Ерика
» Къщата на Симон
» Къщата на Ани Мадисон
» Къщата на Травис
» Къщата на Ейми Даймънд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Къщи-
Идете на: