RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Стаята на Валъри 3290663Z Стаята на Валъри 3186694B Стаята на Валъри 3429734T Стаята на Валъри 2378429t Стаята на Валъри Wienrpg Стаята на Валъри Ea58ec93058a4818 Стаята на Валъри 3469647F Стаята на Валъри 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Стаята на Валъри I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Стаята на Валъри I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Стаята на Валъри I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Стаята на Валъри I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Стаята на Валъри I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Стаята на Валъри I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Стаята на Валъри I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Стаята на Валъри I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Стаята на Валъри I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Стаята на Валъри 1-7 Админ Елинор Кейн Стаята на Валъри 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Стаята на Валъри 3-33 Админ Мадисън Корнър Стаята на Валъри 3429391D Админ Катрин Сю Стаята на Валъри 5-34
Affiliates
free forum


 

 Стаята на Валъри

Go down 
АвторСъобщение
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Стаята на Валъри Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Валъри   Стаята на Валъри I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 3:36 am

Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Стаята на Валъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Валъри   Стаята на Валъри I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 4:01 am

Влязох в стаята си и я обиколих с поглед.Наистина беше много красива , а гледката от прозореца беше чудна.Отворих шкафа с книгите и започнах да ги нареждам на рафта над плазмата...Когато свърших взех тази ,която четях в момента и седнах на леглото.Зачетох се и неусетно се унесох....Трясването на долната врата ме събуди.Чух стъпки , ядосани стъпки съпроводени от мърморене.Я , явно има ново момиче.Най-накрая една добра новина.Или може би не.Госпожица "На мен ли говориш " сигурно я е вбесила.Хах, това ще е честа гледка тук.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Стаята на Валъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Валъри   Стаята на Валъри I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 6:55 pm

Продължих с книгата , но ми се прислуша музика.Пуснах телевизора на музикалния канал и започнах да си припявам...След време ми се стори , че чух стъпкии спрях телевизора.Заслушах се и чух нечия врата да се затваря.Предположих , че е новото момиче , с което още не съм се запознала.Приближих се до вратата ми и отново се заслушах.След 5-10мин се чуха други стъпки в същата посока като предните.Вратата се отвори и се чуха гласове.Стана ми любопитно и реших да проверя какво става.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Стаята на Валъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Валъри   Стаята на Валъри I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:12 am

Влязох в стаята и съблякох дрехите си.На тяхно място сложиш прилепнали дънки, висок ток , потник с диколте и късото яке.Оставих си косата пусната и сложих спирала и гланц.Взех няколко банкноти и тръгнах към бара.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Стаята на Валъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Валъри   Стаята на Валъри I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 1:27 am

Влязох в стаята.Беше ми уморено , но малко забавно.Сложих си нощницата и се завих, заспивайки на момента....Отворих очи.Вече явно бе сутрин.Разтегнах си ръцете и станах.Облякох леко прозрачния халат върху свтлосинята нощничката и обух белите пухини пантофи.Влязох в бнанята, за да си измия лицето.
- Имам нужда кафе - казах щом се погледнах в огледалото.Трябваше да видя как е Лъки.Вчера забравих да му прибера нещата пък и има нужда от разходка.Насочих се към кухнята...
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Стаята на Валъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Валъри   Стаята на Валъри I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 1:30 am

Пуснах Лъки щом влязох в стаята.Все още бях ядосана, но нямаше да позволя тя да ми лази по нервите.Преоблякох се и си оправих леглото.Днес като за разнообразие реших да си хвана косата на висока опашка.Бях с джинси , но този път вместо токчета обух любимите си маратонки.Бях със синия потник и с няколко гривни на едната ръка , а също така и висящите обеци.Сложих синджира на Лъки и двамата тръгнахме на разходка...
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Стаята на Валъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Валъри   Стаята на Валъри I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:30 am

Отново бях в стаята си.Щом затворих вратата Лъки ми се нахвърли.Скашаше и лаеше около мен.Играеше му се , но нямах време. Съблякох окапаната блуза като я оставих настрана.На нейно място сложих зелен потник и колие i обеци.Коста ми остана вързана на опашка и същоостанах със същите дънки , но смених обувките - сложих токчетата.Погледнах се в огледалото и преди да излеза огледах стаята.Красота!
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Стаята на Валъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Валъри   Стаята на Валъри I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:38 pm

Когато се прибрах в имението въобще не си направих труда да погледна кой е вкъщи или да мина през хола.Направо влязох в стаята си ,където Лъки ме посрещна и щастливо махаше с опашка.
- Здравей сладур - усмихнах му се и го погалих.Оставих чантата на леглото и събличах дрехите си по пътя към гардероба.оттам извадих банския ми от две части и го облякох.Взех една кърпа от шкафа.Тръгнах към басейна...
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Стаята на Валъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Валъри   Стаята на Валъри I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm

След басейна отново отидох в стаята си и си взех един душ.Съблякох банския и си сложих рокля.Гримирах се , направих си косата и тръгнах към града....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Валъри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Валъри   Стаята на Валъри I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Валъри
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята по биология.
» Стаята по геометрия.
» Стаята по физика
» Стаята по Английски.
» Стаята на Елинор Кейн

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Градът :: Имението-
Идете на: