RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
       Холът - Page 6 3290663Z        Холът - Page 6 3186694B        Холът - Page 6 3429734T        Холът - Page 6 2378429t        Холът - Page 6 Wienrpg        Холът - Page 6 Ea58ec93058a4818        Холът - Page 6 3469647F        Холът - Page 6 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
       Холът - Page 6 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
       Холът - Page 6 I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
       Холът - Page 6 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
       Холът - Page 6 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
       Холът - Page 6 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
       Холът - Page 6 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
       Холът - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
       Холът - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
       Холът - Page 6 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс        Холът - Page 6 1-7 Админ Елинор Кейн        Холът - Page 6 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер        Холът - Page 6 3-33 Админ Мадисън Корнър        Холът - Page 6 3429391D Админ Катрин Сю        Холът - Page 6 5-34
Affiliates
free forum


 

  Холът

Go down 
+3
Валъри Сомърхолдер
Мадисън Корнър
Никита Сандърс
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:02 am

-Не,не съм.Мисля само да си изпия колата.-усмихнах се и я целунах.
-Търся си шала.Спомняш ли си къде го хвърли?-погледнах Ники мило.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:27 pm

-Всъщност...не...-казах му и огледах хола.
-Ама то е топло..защо ти е шал,а на всичкото отгоре сме вътре..-измрънках оглеждайки помещението.Мернах шала до дивана.
-Ето..-взех го и му го "подадох" като го метнах.Не разбирах..защо му бе шал като сме вътре на топло..
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 4:37 pm

-Мерси.-усмихнах се мило.Оставих шала на едното си рамо.Наистина беше топло и нямаше смисъл да си го слагам.На аз дори понякога през лятото си слагам шала.Седнах на дивана,взех си колата и отпих от нея.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 4:55 pm

-Моля.-усмихнах се мило.Последвах примера му.Взех си колата и отпих от нея.Сетих се за преживяването в хижата с Браян.Ах..Браян,Браян..и аз му изневерих.Голяма работа..той ме заряза в кафето за да закара баща си до летището,но поне да беше платил сметката!Не се чуствах виновна.Даже никак,но му бях ядосана.
-И Майки..-изръсих преди да се усетя.Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:18 am

-Да?Ники...-обърнах се към нея,усмихнах се.Доближих се към нея и я целунах.След това се отдалечих и сякаш не съм мръднал от тук за да целуна Ники.Отпих от колата си и погледнах Ники.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:27 am

Усмихвах му се и го гледах.Крастосвахме погледи.По едно време избухнах в смях.
-Съжалявам,но нещо ми е смешно..-опитах се да спря смеха си като поставих ръка пред устата си.След като спрях да се смея станах и отскочих до кухнята.Върнах се с водка и две чащи.
-Чаши..ако държиш на пиенето от чаша...,а аз държа на пиенето от бутилка...-плъзнах чашите по масата след това и бутилката..
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:45 am

Не обичах,а и не беше много добре за гласа ми,да се напивам.Но нали нямаше да го правя.Малко нямаше да ми попречи.
-Налей ми в чашата,ама малко!-казах и взех чашата.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:48 am

Чашата беше от големите и аз му налях до горе.Станах и отидох до един от шкафовете.Взех две малки чашки.
-На екс?-попитах и п-оклатих чашките.Оставих ги на масата и надигнах бутилката.Изпих доста.Алкохола не ми влияеше много..
-Е друго си е алкохола....Ти май не обичаш да пиеш мног...даже въобще..-нацупих се леко.Кое момче не обичаше да си пийва...
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 1:58 am

-Права си,необичам.-поклатих с глава.Отпих половината от водката,след това оставих чашата.Да,не бях от хората които пият.Но за мен като горе-долу спортист,съвсем не се смятах на такъв но така изглеждах,не ми беше добре да се напивам.Не ми действаше добре.А и за кариерата ми също.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:01 am

-Ясно..-измрънках.
-Е явно ще си пия самичка..-отпих от водката.Гледах предизвикателно Майкъл.Е ето ,че срещнах момче..почти мъж който не пиеше.Но се пак май не беше добре за кариерата му.Той беше певец...,а аз си се напивах тъйкато бях съвсе мобикновено момиче с богати родители..
-Как е да си ъ..известен?-попитах аз.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:20 am

-Е,не съм много известен.-засмях се.
-Ъм,има хубави и лоши страни...-Изпих и останалата водка
.-Лошите са...онез дет те харесват просто не ти дават място да минеш.Имах много различни такива случаи...Хубавите са,еми незнам...-замислих се,никога не съм мислил на тази тема.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:24 am

Явно имаше доста фенки..
-Е аз съм ревниво момиче..ще трябва да намалиш фенките..-смигнах му и се разсмях.
-Как ще раегират медийте ако им съобщи,че ..да кажем ходиш..не,че ние ходим,но..все пак..та какво и да е,че да кажем ходиш с обикновено момиче,а не някоя световно известа звезда с един тон силиконови цици?-попитах и повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:31 am

-Съвсем не ми пука как ще реагират.-поклатих с глава.-Сигурно на никой няма да му хареса.А фенките ще си мислят с какво толкова си по-добра от тях.Но аз знам че си по-добр от тях,макар че се познаваме от 1 ден.-приближих се към нея и я целунах а след това я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 2:50 am

Усмихнах се.Често получавах комплименти от момчета,че съм хубава,привлекателка,великолепна,секси..божествена..,но да чуя от неговата уста,че съм по-добря от тях ми хареса..се пак имаше доста хубави момичета..
-Значи така..дори да видиш някоя красавица..пак ще съм по-добра от нея?Така ли?-отново повдигнах вежда.Задавах му тъпи въпроси,но трябваше да знам..
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 7:46 pm

-Да!-целунах я продължително и страстно.Погалих бузата и с ръка погледнах я в очите и се усмихнах.
-Може би е странно,все пак се познаваме от много малко време,но мисля че аз се влюбих в теб...-пак погалих бузата и.Усетих се какво казах и се отдръпнах.
-Но ти мужеби не...-наведох си главата.Какво щеше да каже сега?
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 3:08 am

Влюбва в мен?О мамка му!
-Аз..може би също..-казах тъйкато не знаех какв ода му отговора.
Усмихнах се и го придърпах към себе си.Долепих устни до неговите.Езикът ми търсише неговяит жадно.Телата ни се допираха.Отделих се за малко за да отпия от бутилката с водката,а после пак го придърпах към себе си.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 9:59 pm

Отдръпнах се от Ники.
-Може би не е моя работа,но онзи...гаджето ти...на което се сърдиш...-казах.Нямаше да повярвам ча тя ме е ползвала само за да забрави това че се е скарала с онди,който и да е.Ако беше заради това...Ядосах се,но отвънка не се виждаше.Отвътре просто изгарях от яд,взех бързо от ръката на Ники бутилката с водка отпих и я върнах.Седнах на дивана.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeНед Юни 12, 2011 11:59 pm

Ококорих очи.Той отпи доста голяма глътка.
-Остави го..ще го отрежа..-надявам се.Но последното не го казах.Пиближих сеи целунах Майк.
-Спокойно..искаш ли да..отидем а поплуваме в басейна..тук да седя и да пия..ми е скучно,но пияна в басейна,не че съм де си е самоубийство..-почнах да философтвам аз..
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:09 am

-Но на вънка ва...-погледнах прозореца,вече не валеше.
-Кой плува след дъжд?Или имате затворен басеин?-погледнах Ники.Все още си мислих за това нейно "гадже" при Ники толкова лесно ли беше да отреже някой?И защо?Само заради това че му се сърди?Имах много въпроси но нямах намерение сега да ги задавам.Върнах се към мисълта за басеина.Повече ми харесваха басеините на открито,но след дъжда,някак не беше за басеин.Поне не за открит.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am

-Всъщност не знам какво имаме и какво не..-въздъхнах.
-Хайде..ще огледаме пък.ако намерим басейн изобщо тук..помня,че имаше.-засмях се.Да не би водката да почваше да ми влияе.
-А и вече не вали..,а аз плувам и през зимата..,но не на вън..-размахах бутилката пред него и се оптавих на някъде из къщата.

П.п:Ако има басейн пиши там,а ако не ми каже за да направя ;д
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





       Холът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Холът
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Градът :: Имението-
Идете на: