RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
       Холът - Page 3 3290663Z        Холът - Page 3 3186694B        Холът - Page 3 3429734T        Холът - Page 3 2378429t        Холът - Page 3 Wienrpg        Холът - Page 3 Ea58ec93058a4818        Холът - Page 3 3469647F        Холът - Page 3 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
       Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
       Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
       Холът - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
       Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
       Холът - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
       Холът - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
       Холът - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
       Холът - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
       Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс        Холът - Page 3 1-7 Админ Елинор Кейн        Холът - Page 3 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер        Холът - Page 3 3-33 Админ Мадисън Корнър        Холът - Page 3 3429391D Админ Катрин Сю        Холът - Page 3 5-34
Affiliates
free forum


 

  Холът

Go down 
+3
Валъри Сомърхолдер
Мадисън Корнър
Никита Сандърс
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 5:01 pm

Русокосо момиче влезна през вратата и метна ключовете си д омойте.Не я бах виждала преди.Тя се представи като Катрин на краток Кати и,че е моя съквартирантка..хубаво име...я чакай малко..пауза..моя съквартирантка..още една..о боже!Дано поне не е като Мадисън.Изглеждаше добро момиче-красиво.
-Ъъъ аа-излезна от устата ми,а през това време се бях настанила на дивана и местих каналите на телевизора без дори да ги поглеждам.Погледа ми беше впит в Кати.
-Да аз съм Ники-усмихнах се накрая.
-На колко си Кати?Ела седни до мен ако искаш.Не съм като Мадисън..ако я познаваш де.. и няма да те изям..не се безпокойн-казах набързо и потупах мястото до мен.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 5:10 pm

- Познавам Мадисън и честно казано не ми е много приятна. И съм на 19 години, ами ти? - Казах и се усмихнах. Тя ми нaправи място до нея. Аз седнах и не отлепях очи от Ники. Добре че тя не е като Мадисън - предполагам, че ще станем доста близки.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 5:13 pm

-Права си за Мади..ако и кажеш така най-много да те обезглави-засмях се
-Иначе и аз съм на 19-усмихнах се
-Мади май е на 17..ще види кои са шефките тук -отново се засмях..накрая погледнах телевизора и почнах да търся нещо интересно.
-Ъм..нали университета или гимназията е до 25 години..ти училиш ли там,че аз съм нова тук..смисал..родена съм тук,но родителите ми постояно работеха и "много им благодаря-като казах това направих кавички с пръсти-,че посещавахме всеки град,но не и родния ми..и нищо непомня къд е и..за университета и гимназията ъпрут..аз къде трябва да уча-засмях се.
-Много объркано а?
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 5:20 pm

- Мисля, че да - казах и се усмихнах. - Хей, ще сме в един клас - казах и се засмях радостно. - Впрочие..знам какво е. И моите родители често пътуват..отгледана съм от бавачки - казах и я погледнах мрачно.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 5:33 pm

-Мойте ме мразиха-казах тъжно
-Това е моя тайна..попринцип несподелям тайни..не я казвай на никой става ли?-усмихнах се мило.
-Ъм..в гимазията или университета да има някой си Браян?О'Конър?-попитах и повдигнах едната си вежда.Трябваше да сменя темата...
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 5:43 pm

- Честно казано не знам. Поне аз не познавам момче с такова име - казах се усмихнах. По изражението на Ники разбрах, че може би тя си пада по него, е..няма нищо лошо. - Освен Мадисън и Елинор имаме ли други съквартирантки? Ако познаваш Елинор де... - попитах с любопитство и се усмихнах. Вече май станахме доста съквартирантки, но това все пак е имение, има място за всички Smile
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 5:46 pm

-Не.Не познавам Елинор,но като гледам ти непознаваш Валс(Валъри).И тя е наша съквартирантка.Трябва да се запознаете.Много е добра.
-Валс тук ли си?-извиках и се чудех дали Валс е у дома.
-Тя има кученце-казах мило.
-Лъки и е голден-засмях се тъйкато дадох доста информация за нея,а не за себе си.
-Ти животинка имаш ли?Разкажи ми за себеси за Елинор..
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 5:54 pm

- Да, имам си кученце, казва се Сиси. Интересно, че не си го засичала из къщата, тъй като то е доста палаво. - Казах и се усмихнах - Елинор също има кученце. Ааа..колкото и глупаво да звучи не знам името му - казах и се засмях. - Ами ти имаш ли си някакво животинче? - я попитах и я гледах с любопитство.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 5:56 pm

-Ами не нямам.Мног ообича мживотните обаче.Когато бяхме с Валс в зоомагазина когато тя си взе Лъки със Браян видяхме едно много сладко кокерче..и мисля тези дни да си го купя,но Мадисън каквато е отчаяна от живота със толкова кучета тук ще откачи,а аз съм човек който ако има дом.лщбимец..трябва да има повече от 3-засмях се.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 6:02 pm

- Не е казано, че Мадисън трябва да е пречка - засмях се. - О боже. Днес дори не съм нахранила Сиси..къде ми е ума. Станах от дивана и се затичах към кухнята, за да взема храна, взех я и отново дойдох в хола.
- Искаш ли да дойдеш с мен, ще видиш кученцето ми и безпорядъка в стаята ми? - казах и леко се засмях.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 6:06 pm

-Хах ами добре..не,че моята стая не е безпорядък..каква порода е Сиси-попитах и се усмихнах.Оставих дистанцеоното на масата и станах от дивата като се протягах
-О този дива не удобен.Човек дори да заспи на него..няма да е схванат-засмях се и двете отидохме към стаята и.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 6:48 pm

След като минах през кафенето и си бях взела една топла чаша кафе, седнах на дивана в хола и си сложих краката на масата. Включих телевизора излежавайки се и започнах да прещраквам каналите. Боже...нямаше нищо интересно...
Върнете се в началото Go down
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 6:56 pm

С Ники се прибрехме и влязохме в хола. Тя остави покупките на шкафа и що да видаим..Мадисън седеше на дивана. Ужас..сега ше направи проблем за кучетата.
- Здравей Мадисън? - Казах и повдигнах зловещо едната си вежда, а тя ме гледаше все по-тъпо и по-тъпо.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 6:59 pm

- Да, все едно. - махнах с ръка и не свалях оччи от екрана. Човек би си помислил че съм намерила нещо интересно за гледане. Е да, беше по-добре от момичето на вратата.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:04 pm

-Мадисън-казах безчуствено и пуснах кученцето на земята.Седнах на дивана повече за да я подразня,но исках да се сприятеля с нея..не,че някога щеше да стане.
-Кати седни до мен..Мади няма да те изяде..надявам се..-казах и Кати и погледнах Мадисън.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:08 pm

Намръщих се и се одръпнах от Ники. Какво още един пумияр. Те сигурно се шегуваха с мен. Гледах злобно а кучето а Ники и Катрин които с голямо нахалство се настаниха до мен на дивана. Усмихнах се злобно и се вгледах отново в телевизора.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:30 pm

Мадисън пак се цупеше..хм..Хола не е само нейн, я.. Разположих се удобно и чаках реякцияра й.. Явно обичааше да бъде сама - ами тогава да живее сама.. Взех Сиси в скута ми, а Ники новото си кученце..А Мадисън продължаваше да се мръщи и беше средуточена в телевизора, макар да нямаше нищо интересно..
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:35 pm

Метнах поглед на Кати който гласеше "Пренаселено е а?А тя защо мълчи като пън?
-Е Мадисън-казах и я погледнах
-На колко си?Ако си ми казвала..непомня-изкисках се леко и чакаш отговора на смърта..оо да..ако си търсише гадже ..смърта щеше да е идеале нза нея.Изведнъж кученцето ми отиде към нея.Опитах се да го друпна,но..твърде късно.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:41 pm

- Хъх...сякаш те интересува. - Пордължавах все така намръщено да гледа телевизия, докато...бълхарчето на Ники не реши че трябва да се приближи.
- Ако обичаш...разкарай пумяра си от лицато ми. - премигах пред нея и се намръщих.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:43 pm

-Не е бълхар-казах ядосано.
-Пък и я виж...и то като всички нас се опитва да се сприятел ис теб,но уви и то няма шанс-казах и я погледнах право в очите.
-Защото толкова ни мразиш..да да знам вече "не се мисли за нищо особено не си бля бля"..а за кучетат защо тях не ги приемш..сега ще кажеш нещо от рода,че са бълхари..
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:48 pm

- И питаш!! Виж какво не ми дръж сметка. Аз когото искам ще си мраза това ТЕБ не те засяга.-натъртих на думата теб и продължих да говоря -А колкото за кучетата...хъх, има ли смисъл да ти говоря... - казах небрежно и прещтарках каналите.
- Нали ти казах да го разкараш от лицето ми. - Викнах и бутнах пумяра на страна от мен. -Дръж го дълеч ако искаш да го видиш отново!!!
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:52 pm

-Не ми дръж такъв тон госпожичке.Ясно ли ти е.И само ако посегнеш на някое от кучетат лично ще се погиржа за теб.Лесно може да изхвърчиш от това имение..както си и дошла-каза ядосано.Бях станала от дивана и крещях на Мадисън.
-А и това е свободна държава и къща..всеки включотелно и кучетата ще ходят където си поискат...да не живееш само ти тук?Хола,имението..не е само твое..-казах ядосано.Останах права чакайки отговора и.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:00 pm

Спора стана доста голям.
- Мадисън, Ники е права! Тук не живееш само ти, а и да не говорим, че тук си най-малка. - Казах крещейки. - Ако не ти понася-твой проблем - казах, гушнах Сиси и станах от дивана. Не понасях Мадисън. Застанах до Ники и си промърморих под носа "Кучка!" - надявам се ясно беше, че се отнася за Мадисън, а не за Ники или някое от кучетата.. И дано Мадисън да ме е чула..все ми е едно!
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:04 pm

Засмях се. Ама те сериозно ли говореха. Смехът ми стана по силен и се простираше из цялата стая.
- Мила говориш като майка ми. - казах аз на Ники и се засмях отново.-И кой е казала че всичко това е мое. ЗА БОГА. Вие не сте добре - казах през смеха си и ги зяпнах двете. И между другото БРАВО, не очаквах, че сте способни на такова нещо. - засмях се ги аплодирах. - Знаете ли? започвате маааалко да ми харесвате.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:15 pm

- Харесваме ти? Сега ли ти харесваме, когато станахме като теб-гаднярки? - Казах и избухнах в смях. Явно тя харесваше грубиянки. Седнах на един стол. - Е..така значи - казах и си качих краката на масата оглеждайки си ноктите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





       Холът - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Холът
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Градът :: Имението-
Идете на: