RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
       Холът - Page 5 3290663Z        Холът - Page 5 3186694B        Холът - Page 5 3429734T        Холът - Page 5 2378429t        Холът - Page 5 Wienrpg        Холът - Page 5 Ea58ec93058a4818        Холът - Page 5 3469647F        Холът - Page 5 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
       Холът - Page 5 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
       Холът - Page 5 I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
       Холът - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
       Холът - Page 5 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
       Холът - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
       Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
       Холът - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
       Холът - Page 5 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
       Холът - Page 5 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс        Холът - Page 5 1-7 Админ Елинор Кейн        Холът - Page 5 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер        Холът - Page 5 3-33 Админ Мадисън Корнър        Холът - Page 5 3429391D Админ Катрин Сю        Холът - Page 5 5-34
Affiliates
free forum


 

  Холът

Go down 
+3
Валъри Сомърхолдер
Мадисън Корнър
Никита Сандърс
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 2:07 am

Бях бясна на Браян и станах от дивана.Приближих се към Майк.
-Май ще се наложи да свалиш тези мокри дреши.-казах и прокарах пръст по мократа му тениска.Приближих се още повече към него.Усещах дъхът му,усещах как сърцето му бие.
-И ако може по-скоро!-промълвих.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 2:34 am

Ники се приближи към мен.Бяхме много близко...
-Май ще се наложи да свалиш тези мокри дрешки.-Каза Ники.-И ако може по-скоро!-това вече беше тихо.Не бея много сигурен дали да го правя...все пак едвам се познавахме.
-Така ли?-питах закачливо.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 2:48 am

-Да.-казах палаво.Прокарах отново пръст по гърдите му.Преди да се усетя долепих устни до неговите.Пръстите ми шареха по гърдите му,а устните ми търсиха неговите.
-Хайде де!-подшушнах в ухото му и прокарах пръсти през косата му.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 3:17 am

-Сигурна ли си?-питах задъхано из целувките на които отговарях.Докоснах устните и с пръст след това с ръката лицето.Погледнах я в очите и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 3:28 am

-Напълно.-измърморих и свалих тениската му.Дръпнах го към дивана.Е малко така е,но в къщата нямаше никой..до колкото знам.Легнах,а той легна върхо мен.
-А ти?-попитах го докато правех смучка на вратът му.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:12 am

Неотговорих а издадох звук като "ммммммм".Имах само един въпрос който задължително щях да питам :
-Не че искам да развалям хубавият момент и за мен и за теб.Но едно нещо ми е чудно...такава хубавица като теб неможа де си няма гадже,или греша?-питах я и я пагледнах в очите.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 3:12 pm

Изсумтях..И какво да му кажа?
-Уби всякаква романтика човече!Ами..имам гадже,но с него да кажем,че се скарахме..-измрънках.Да,да..и сега той ще прекъсне всички..
-Но това сега не е важно!-прошепнах в ухото му и го придърпах към себе си.Не ми се искаше пак да убие ху бавия момент и затова запуших устста му с целувка.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:17 pm

Добре че не се беше разсърдила,или нещо подобно.Отвърнах на целувката и.
-Ама така не е местно!-успях някак си да кажа.Незнам дали е разбрала за какво говоря.Но в следващите няколко минути щеше да разбере...Свалих горнището и.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:40 pm

Усмихнах се.
-В къщата няма никой!-прошепнах и посегнах към дънките му.Устните ни се докосваха,а езиците ни се търсеха жадно.В позата която бях не ми беше удобно да сваля дънките му,но щях да измисля нещо.
-А ти?Имаш ли си гадже?-попитах през целувките.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:50 pm

-Не е вярно,има.Ние сме тук.-продължавахме да се целуваме.
-А ти?Имаш ли си гадже?-Пита Ники.
-Не,нямам...вече...-казах задъхано.А последната дума казах тъжно,но необърнах на това внимание.Продължавах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 4:54 pm

Усмихнах се.С едно бързо движение се озовах върхо него и свалих дънките му.
-Така е по-добре.-заявих.Плъзнах се надоло по тялото му и се заиграх с "малкото" му приятелче.След като отново срещнах погледа му се усмихнах перверзно.
-Е?Какво?-попитах го тъйкато той ме гледаше сякаш е видял дух.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:01 pm

-Не прибързваш ли?Знам,че пак убивам цялата романтика,но ние едвам се познаваме!-погледнах я подозрително.Не я махнах от мен...Ники остана на мястото си.Но мисля че скоро и тя щеше да остане без дънки.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:07 pm

Извъртях очи.
-Ако не искаш да го правим..добре!Ако въобще не ме искаш добре..-казах студнео и се отдръпнах леко.За какъв се мислише?Мъжете са идиоти!Всички до един!Първо Браян ме оставя за да закара баща си и на всичкото отгоре аз да платя сметката,а сега той се прави на устроумен.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:15 pm

-Не,Ники.-Дръпнах я към себеси.Сега тя лежеше върху мен.Целунах я.
-Искам.-казах,но много тихо.Едната ми ръка лежеше върху гърба и.С другата ръка успях,някакси,да разкопчая ципа на дънките и.Плъзнах ръката си,която стоеше на гърбът на Ники,надолу.И успях да сваля до някъде дънките и.Не изцяло но повече ръката ми не достигаше.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:17 pm

-Майк..-промълвих.Бях съвсем объркана.Веднъж ме желае,а веднъж не.
-Аз..обърках се..веднъж ме желаеш,а веднъж не..какво по дяволите е последното ти решение?-попитах леко ядосано,но яроста ми почна да стихва и да се заменя със страст.Исках го.Преди да е отговорим долепих устни до неговите.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeВто Юни 07, 2011 5:21 pm

-А ти как мислиш?-целунах я страстно.Усмихнах се и я погледнах.Да,исках я.Беше проблемът в това,че ние едвам се познавахме!Което не ми хаесваше много.Но,Ники,беше толкова..хубава.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 1:50 am

Не отговорих на въпроса му,а продължих да го целувам.Ръцете ми шареха по гърдите му.Забелязах,че не бях махнала шала му.
-Съжалявма скъпи..ще се наложи да го свалиш..-изкисках се.Хвърлих шала на земята.Сендах върхо него и махнах сутеина си.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 2:20 am

-О,не аз немога да живея без него...-протегнах ръка към шала си.Погледна Ники,имаше много странно изражение.Засмях се.
-Спокойно.-Усмихнах се.Придърпах я към себеси и тя пак лежеше върхо мен.Целунах я.Сложих ръката си на гърба и и я притиснах към себеси.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeСря Юни 08, 2011 3:38 pm

И добре де човече!Стоя пулогола пред теб..и ти си пулогол и само ще лежим ли?Това е скучно!-измрънках си на ум и отново се плъзнах надоло по тялото му.Заиграх се отново с пряителчето му за да му подскажа,че не искам само да лежа,а искам и още нещо.Той изствена от удоволствие.Усмихнах се перверзно след като свърших с "забавлението" си и се върнах към устните му.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 1:29 am

-Ники...-изстенах.След малко тя се върна и ние продължихме да се целуваме.Страстно,нежно и някак...фантастично!!Отвръщах на тези нейни,прекрасни целувки!
-О,значи иска повече?!?!-помислих си...след няколко целувки...проникнах в нея...
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 3:15 am

Извиках от болка и удоволствие..Евалата!Най-сетне!Забих нокти в кожата на гърбът му.Той засилваше тлазъците с всяко дживение,а аз виках,стенех и охках от болкаи удоволствие.
-Много...си..добър...-едва изрекох.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeЧет Юни 09, 2011 5:16 pm

Не казах нищо.Бяхме притиснати един към друг.Започнах да я целувам.Чуствах се прекрасно!Удоволствието се разливаше из цялото ми тяло.Целувах я а тя ми отговаряше...
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 2:10 am

След повече от 30 минтуи страстен секс Майк свърши в мен.Беше невероятно.Лежахне на дивана голи.Телата ин бяха топли,а ние дишахме тежко.
-Съжаляваш ли,че го направи с мен?-попитах го когато се откъсанх от прегрътката му и се протегнах за дрехите си.Не исках този момент да свършва,но не исках и някоя от съквартирантките ми да ни сгащи по...гащи или по-точно голи.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 2:47 am

-Не!-Отговорих и.Ники се протегна за дрехите си.Да трябваше вуче да се обличаме.Плъзнах ръката си по още голото и тяло.Плъзнах си ръката от гърба и до кръста.Придърпах я към себеси и я целунах.Слеед това я пунах,да се облича.Докато Ники се обличаше и аз се облякох,само още не си бях сложил шала.Неможех да го намеря.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:00 am

Облякох се набързо и седнах на дивана сякаш до преди малко не се бях чукала с Майк.
-Какво търсиш?Да ти помогна..?-попитах го и станах от дивана.Отидох до него и го прегърнах.
-Гладен,жаден?-попитах отново.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





       Холът - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Холът
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Градът :: Имението-
Идете на: