RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
       Холът - Page 2 3290663Z        Холът - Page 2 3186694B        Холът - Page 2 3429734T        Холът - Page 2 2378429t        Холът - Page 2 Wienrpg        Холът - Page 2 Ea58ec93058a4818        Холът - Page 2 3469647F        Холът - Page 2 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
       Холът - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
       Холът - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
       Холът - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
       Холът - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
       Холът - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
       Холът - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
       Холът - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
       Холът - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
       Холът - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс        Холът - Page 2 1-7 Админ Елинор Кейн        Холът - Page 2 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер        Холът - Page 2 3-33 Админ Мадисън Корнър        Холът - Page 2 3429391D Админ Катрин Сю        Холът - Page 2 5-34
Affiliates
free forum


 

  Холът

Go down 
+3
Валъри Сомърхолдер
Мадисън Корнър
Никита Сандърс
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 1:55 am

Затворих вратата без да я тръшкам.Лъки профуча покрай мен.Преди да го псна в хола му бях измила лапичките.Седнах на дивана и пуснах телевизора.Гледаше ми се филм.Попаднах на един , който тъкмо започваше - "Мъртвешка тишина".Отидох набързо до кухнята и си взех пуканки.Хаспвах пуканките гледайки съсредоточено филма...
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 2:48 am

Отворих вратата на хола и за малко да не падна. Валъри седеше на дивана и ме изгледа много странно.
- Какво НЕ СИ ЛЕ МЕ ВИЖДАЛА ПИЯНА? - виканах и тръгнах към дивана. - Пази си пумияра да не го смачкам докато минавам,че повече няма и да го видиш. - изхленчих заплашително и седнах на дивана до нея.
- Какво гледаме? - попитах и си качих краката на масичката. Тъкмо се загладах когато усетих че тя ме гледа средоточено.
- Какво не си ли ме виждала толкова добра? Е ако не си радвай се, това ще е за последно. - усмихнах се доволно и се загледах в телевизора.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 2:53 am

Чух тряскане на врата и се стреснах.След малко Мадисън беше в хола и ми се развика име скастри на всичкото отгоре.
- "Мъртвешка тишина" - отговорих й .Бях много , ама много изненадана.В този момент се се стреснах , заради сцена от филма.Мадисън явно беше м,ного доволна.
- После ще дават "Тексарското клане" - казах след малко.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 2:55 am

- Добре... - казах на бързо аз и се загледах в телевизора като от време на време си взимах от пуканките които бяха в скута на Валъри.
- Ще ида за сок, искаш ли? - отидох залитайки до вратата.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 2:58 am

- Да - отговорих.
Отново се стреснах от една сцена , че даже вдигнах краката си на дивана.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 2:59 am

Щяхме да гледаме филм и май малко закъснях. Влязох в хола и на дивана седяха Валъри, и разбира се Мадисън. Не понасях това момиче. Седнах от страната на Валъри и тихо й прошепнах :
- Е, кой филм гледаме?
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:01 am

- "Мъртвешка тишина" - прошепнах й - После ще дават "Тексарското клане"
Продължих да ям пуканките и все така съсредоточена гледах филма.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:02 am

След пет минути се върнах със един поднос със една кана сок и няколко чаши. Леле малко ми оставаше и съм ги истървала. Тъкмо влизам и Валъри се разпищя и естествено аз се разсмях. А смеха и световъртежа не бяха добра комбинация. Побързах да сложа подноса на масата и седнах на дивана като не спирах да се смея.
- Ти сериозно ли се стресна от това? - посочих аз телевизора в който даваха как една кукла изкачаше от скрина и убиваше един. Истрих сълите от очите си и си сипах малко сок.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:06 am

Хич не ми беше смешно.
- Мда - отговорих все така гледайки филма.Не можех д аповярвам , че крснах на този момент , но малко ме беше страх от хора , говорещи чрез кукли като страрицата във филма.Тя беше направо маниячка на тази тема.Сипах си сок.
- Мерси за сока.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:12 am

- Хич не ми минавай с номера. Леле Мадисън имала сърце сигурно се променя в по-добър човек,защото ЖЕСТОКО се лъжеш. - казах отново със злобния си глас и отпих малко то сока докато гледах филма.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:16 am

- Хич не съм си го помисляла - отговорих й безизрано
Като е пияна е много , ама много голяма кучка и злобарка , кислеячка и въобще всички обиди , които са ми в главата.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:17 am

- Добре,аз само да ти кажа. - казах спокойно и си взех малко пуканки като не свалях очи от филма.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:22 am

- Значи се разбрахме. - отговорих й със същия тон.
Тя беше просто като ураган.В един момент буен и опустошителен , а в другия - лек ветрец.Леле, не знам как ще й свикна на настроенията.Поне тази сутрин си го изкарах върху шкафа.Утре ще си го изкарам върху възглавницата.Погледнах към Катрин.Тя седеше до мен и не казваше нито дума.
- Отивам да взема още пуканки - казах и тръгнах към вратата на кухнята.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:28 am

- НЕ, не сме и никога няма да сме. ЗА БОГА от къде ти хрумня че може да се държим взаимно миличко и кротичко. - Викнах,за да надвия звука на телевизора.
- Би ли го намалила малко!! - озъбих се на Катрин и запреличах на някой герой от страшен филм. Погледнах отново Валъри която седеше на вратата
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:34 am

Обърнах се.Щях да се развиакм , но се сдържах...поне за сега.
- Въобще не ми е хрумвало - казах като леко повиших глас.Стиснах зъби..1, 2. 3, 4... - Разбрахме се точно това , че ти нямаш намерение да се държиш добре с мен. - отговорих й като я изгледах злобно.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:36 am

- Как да имам като ти нямаш нищо общо с мен. И не си помисляй да ми кажеш "Ти все не ми даваш възможност". Естествено,че няма да ти дам. И сега ако обичаш гледам филм, може ли да запазим тишин. -казах спокойно и сложих пръст на устните си в знак на тишина. Брех....филма стана интересен
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:43 am

Изръмжах.С бърза крачка отидох до кунята .Бях бясна, ужасно бясна.Май възглавниаца щяше да си го получи още тази вечер.Ритнах я и я запратих в другия ъгъл на кухнята.Върнах се в хола с пуканките.Това определно беше война.Война!!!Няма повече да се опитвам да бъда мила.Край!!!!Ако трябва и с вази ще я замерям...не , тя точно това иска.Да ме изкара извън релси.Колкото пъти съм се карала с нея или заяждала тя винаги ме оставя изнервена.Значи просто трябва да се държа по същия начин.Пълно игнориране и 24 часово заяждане.Да , това ще е .Седнах на дивана и се загледах във филма...
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:46 am

Седях на дивана и гледах как Валъри профуча като фурия. Май някой беше ядосааан. Усмихнах се злобно и продължих да гледам филма сякаш тя не беше влязла.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:49 am

С периферното си зрение зърнах самодоволната усмивка на Мадисън.Ха занех си.Тя1 се радва , когато съм ядосана.Стори ми се , че чух някой да вика.Странно!
- Чувате ли това? - попитах момичетата.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:50 am

Услушах се
- Я Ани се е събудила. Отивам да я видя. - казах аз и се изнесох от стаята на бегом
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:57 am

- Какво по ... - не можах да довърша , тъй както тя излезе като фурия.За бога и с този навик ли трябва да свиквам.Въздъхнах.Взех си няколко пуканки.Филма вече беше свършил и започваше другия - "Тексарското клане".Супер.Вечер на страшните филми плюс скандал и обявена война.Страхотнаа вечер... помислих си иронично.Отпих от сока и се съсредоточих върху новия филм.

...Беше доста кървав.Отказах се.Вече не ми беше интересно.Оставих пуканките на масата и казах чао на Катрин.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 3:39 am

Влязох в тихия хол. Защо беше толкова тихо? Сякаш мен ме интересуваше. Седнах на дивана и си опънах краката на масата. Пуснах си телевизора и се загледах в реалити шоуто което даваха. Леле тези хора как отцеляваха на този остров?
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 10:56 pm

Усъмнах на дивана. Ох...как ме болеше главата, явно бях спала на криво. Погледнах телевизора който все още работеше. Даваха някакво....шоу което аз не гладах. Изключих го и погледнах колко е часа. Оле....ще закъснея за училище. Хванах се ужасена за рошавата си коса и се изтрелях с бясна скорост по стълбите.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 12:49 am

Отворих вратата,метнах ключовете си на шкафчето което стоеше под голямото огледало и влязох в хола с гръм и трясък.
-Прибрах се-извиках силно.Надявах се Валс да е тук за да си говорим..с Мадисън нямаше да мога да говоря спокойно..това момиче въобще не ме понасяше..о и да не говорим,че скоро започва и учебната година..,а аз трябваше да отида в гимазия или университет каквото е там...до 25 годишна възраст трябваше да зубрим ..тъпо..дали с Браян сме в едно училище..усмихнах се.


Последната промяна е направена от Никита Сандърс на Пет Апр 22, 2011 5:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 4:55 pm

След дългите разходки реших да се прибера в къщи. Влязох в хола и там беше едно момиче - явно една от съквартирантките ми, които не познавах.
- Здравей - казах - Ти трябва да си Ники, аз съм Катрин, на кратко Кати. Явно ще бъдем съквартирантки - казах и се усмихнах. Оставих ключовете до нейните и продължавах да я гледам втренчено, незнайно защо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





       Холът - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Холът          Холът - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Холът
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Градът :: Имението-
Идете на: