RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Дискотека "Night Life"  3290663Z Дискотека "Night Life"  3186694B Дискотека "Night Life"  3429734T Дискотека "Night Life"  2378429t Дискотека "Night Life"  Wienrpg Дискотека "Night Life"  Ea58ec93058a4818 Дискотека "Night Life"  3469647F Дискотека "Night Life"  3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Дискотека "Night Life"  1-7 Админ Елинор Кейн Дискотека "Night Life"  2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Дискотека "Night Life"  3-33 Админ Мадисън Корнър Дискотека "Night Life"  3429391D Админ Катрин Сю Дискотека "Night Life"  5-34
Affiliates
free forum


 

 Дискотека "Night Life"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 2:19 am

Дискотека "Night Life"  A5e04080bec0945ad296c7b643b41f35


Хайде да се отпуснем малко и да потанцуваме. Предлагат се какви ли не напитки, но внимавайте за алкохол ще са ви нужни поне 18 години Wink
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 1:22 am

Влязох в дискотеката. Имаше силна музика и беше много задимено. Отправих се към бара и почнах да се оглеждам за някои познат но не видях никои.
- Ей барман, едно мартини.- извиках на бармана.
- Имаш ли 18 години? - ме попита той все едно бях 5 годишно момиченце!
- Разбира се да не мислиш че съм някое 12 годишно хлапе? - му извиках ядосано!
- Добре но първо трябва до видя личната ти карта!
- Офф нима трябва да понасям всичко това само и само за едно мартини? Ето - с тези думи му подадох личната си карта за да ме остави на мира!След като се увери, най после си получих мартинито! Ех жалко че нямаше нито един познат!
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 3:13 am

След като си изпих мартинито, почнах да танцувам. Музиката беше по мой стил и това ме радваше. За миг спрях и си поръчах още едно мартини. Тази нощ исках да се напия пък каквото ще да става. Нищо не ме интересуваше. Само си мислех, че ако беше тук учителят с радост бих го фраснала с чашата по главата...
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 3:21 am

Днес може да се напия кой знае имам пари за такси. Аре може да полудувам малко след часа. Направо си скапах ръката от записки. А и той само говореше чудех се кога ще играем пред публика.
Влезнах в дискотеката и видях момичето, което господина изгони. Отидох до бара взех си един скоч изпих го ипочнах да танцувам... сигурно щях да спра чак когато спра да си чувствам краката.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 3:26 am

Изведнъж влезе онова момиче което в часа седеше на 3 ред. Много се разочеровах като видях че е сама и учителят не е с нея... О Боже какви глупости си мислех? Бях толкова пияна че си мислех и глупости вече...Приближих се до момичето и попитах:
- Здравей как се казваш? Аз съм Ани
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 3:31 am

Момичето от часа по актьорско майсторство се приближи до мен и каза:
- Здравей как се казваш? Аз съм Ани.
- Ерика. Приятно ми е. Сама ли си тук?
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 3:55 am

-Ами да сама съм както виждаш. - й казах отпивайки от мартинито си.
- Ей барман - тоя барман много ме кефеше, като го виках идваше на бегом - Донеси едно мартини на момичето.
Тои понечи да попита дали тя има 18 но аз го погледнах строго и тои отиде да данесе мартинито.
- Амм ти Ерика какво правиш тук? Не ми се виждаш момиче което обича да се напива...
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 12:21 am

- Когато ти е скучно си готов на всичко - пийнах от мартиното малко защото си беше доста силно.
- Ти не сигурно познаваш Мадисън?
Попитах за да подържам разговора. Често казано не знаех какво да говоря с момиче изглеждащо като супер модел.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 1:36 am

- Познавам я. - й казах като изпих поредната чаша мартини.Но в момента никак не ми се говореше за Мадисън.
- Ерика искаш ли да ме придружиш до нас? Защото не ми се пада пак на улицата - й казах и се засмях. Личеше си че е добро момиче. Аз бях пила доста но ми нямаше нищо. Щях да си ида да се изкъпя и щях да съм супер.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 6:56 pm

Видях че тя замалча. Сигурно нейскаше да идва.
- Или... Остави няма нужда. - й казах и й се усмихнах. После си допих мартинито и излязох от дискотеката. Не ми се въртеше много главата но за всеки случай спрях едно такси и се качих на него...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Night Life"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Night Life"    Дискотека "Night Life"  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Night Life"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Бар "Night"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Заведения-
Идете на: