RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Ресторант " Ocean" 3290663Z Ресторант " Ocean" 3186694B Ресторант " Ocean" 3429734T Ресторант " Ocean" 2378429t Ресторант " Ocean" Wienrpg Ресторант " Ocean" Ea58ec93058a4818 Ресторант " Ocean" 3469647F Ресторант " Ocean" 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Ресторант " Ocean" 1-7 Админ Елинор Кейн Ресторант " Ocean" 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Ресторант " Ocean" 3-33 Админ Мадисън Корнър Ресторант " Ocean" 3429391D Админ Катрин Сю Ресторант " Ocean" 5-34
Affiliates
free forum


 

 Ресторант " Ocean"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 2:32 am

Ресторант " Ocean" Restaurant_4



Превъзхотна храна и добро обслужване правят този ресторант така незаменим. Седнете и се насладете на прекрасните моментите с приятелите си.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 10:41 pm

След като си тръгнах от кафене "Блинк" реших да дойда в ресторанта за да хапна нещо. Видях менюто и си поръчах пилешко филе и един портокалов сок. Бях много гладна. Сервитьора ми предложи вино но аз отказах, понеже не ми се пиеше в момента. В ресторанта нямаше никoй всички бях или на улицата под чедърите си или по кафенетата или по къщите си. Яденето беше много вкусно, и след като се наядах и платих сметката се отправих за вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 12:41 am

Цял ден не бях яла нищо. Пристигнах в ресторанта, седнах на масата. Сервитьора дойде и аз си поръчах спагети - от малка са ми любими. Чаках, чаках и най-сетне ми донесоха храната. Хаха, обикновено ям спагети в къщи, защото се цапам от тях. Е, ще ям по-бавно, но няма да се изложа пред хората. Бяха много вкусни, наядох се, платих сметката и си тръгнах от ресторанта.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 1:21 am

С Мадисън влязохме в Ресторанта. Тя отиде както винаги и седна до прозореца. Сервитьорката дойде и аз си поръчах:
- Аз искам едни спагети със сос и един спрайт. - й казах щом тя дойде.
- Ти Мадисън какво искаш? - попитах поглеждайки Мадисън която гледаше менюто.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 1:29 am

- Мога и сама да кажа! - сопнах се аз и огледах всички неща в менюто.
- Искам....една паржола на скара с една кола. - казах на бързо и затворих менюто. Сервитьорката се ококори.
- Извинете бихте ли повтори ли? - присвих очи.
- Една....паржола...на...скара...и...една...кола- казах бавно като изказвах всяка дума точно и ясно. - Сега чухте ли го или да го повторя още един път? - Повдигнах едната си вежда и се намръщих. Тя само се намръщи и си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 1:57 am

Аз почнах да ям мълчаливо и все така замислено.
- Е Мадисън какво ново? - а попитах за да разчупя леда.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 3:10 am

Изчаках докато ми дадът паржолата и се захванах мълчеливо да я реж.
- Е Мадисън какво ново? - чух да казва Ани.Погледнах я странно.
- Ами...все едно и също! - казах без никаква емоция аз и сложих едно парче месо в устата си.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 2:09 pm

Изведнъж забелязах че едно момче седи срещу нас.
- Мадисън това не е ли този който ни следеше? - я попитах но преди тя да ми отговори се приближих до масата на момчето.
- Ти за какъв се мислиш?Глупак ли си какъв си? Не разбираш ли от дума? Трябва да ти се нарисува ли?На нас ни омразна да ти гледаме тъпата физиономия ясно?- почнах да му викам страшно ядосана. Взех чинията му и му сипах яденето в лицето. Той отиде бързо в банята и на бегом излезе от Ресторанта.
- Таа за какво говорехме? - седнах пак на масата и попитах Мадисън все едно не е станало нищо.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 3:09 pm

Устата ми беше пълна,но не пречеше да я зяпна очудено.
- Ето това вече ми хареса. - изфъфлих аз докато я показвах с вилицата. - Повече сигурно няма да си помисли да ни закакча. - Ухилих се и сложих още едно парче паржола в устата ми.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 3:40 pm

- Ооо само и да си помисли... Ще видиш какво ще му направя на този психопат! Миналият път накарах кучето да го охапе следващия път пак ще измисля нещо...Ако ще има такъв . - и казах усмихвайки се злобно! Този глупак вече ми лазеше по нервите. Другият път като се вбеся кои знае какво ще му направя... С тези мисли продължих да си ям спагетите и започнах да си мисля пък "какво ли прави Джак?"
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 4:31 pm

След като си изядох спагетите казах на Мадисън :
- Ще трябва да те оставя защото искам да отскоча до къщи, да се изкъпя и да дам нещо за ядене на Джак. После имам часове по музика и по История. - казвайки тези думи оставих пари на масата за сметката, с бърза крачка излязох от Ресторанта и се качих да едно такси.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:09 pm

ЛЕле мразех като се изпаряваха така. Доядох си паржолата, платих сметката и се изнаесох на бързо. Леле като си помисля,че и аз имам часове.Лошо ми стана.Но страното беше че няма да караме актьорско майсторство.Не...нямаше как, учителе никойга не би отменил часа.С тези мисли напуснах ресторанта...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ресторант " Ocean" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ресторант " Ocean"   Ресторант " Ocean" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ресторант " Ocean"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Заведения-
Идете на: