RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Зоомагазин 3290663Z Зоомагазин 3186694B Зоомагазин 3429734T Зоомагазин 2378429t Зоомагазин Wienrpg Зоомагазин Ea58ec93058a4818 Зоомагазин 3469647F Зоомагазин 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Зоомагазин I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Зоомагазин I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Зоомагазин I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Зоомагазин I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Зоомагазин I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Зоомагазин I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Зоомагазин I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Зоомагазин I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Зоомагазин I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Зоомагазин 1-7 Админ Елинор Кейн Зоомагазин 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Зоомагазин 3-33 Админ Мадисън Корнър Зоомагазин 3429391D Админ Катрин Сю Зоомагазин 5-34
Affiliates
free forum


 

 Зоомагазин

Go down 
+5
Катрин Сю
Браян О'Конър
Никита Сандърс
Валъри Сомърхолдер
Мадисън Корнър
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:18 am

Зоомагазин 127551322911610

Тук е раят на домашните любимци !! Има играчки,аксесоари, различни видове храни за различни животни и самите животни.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 11:01 pm

Повървяхме малко и на следващта пресечка бяхм пред зоомагазина.Щеше ми се да си купя домашен любимец . но щях да го направя някой друг път.
- Това е зоомагазина - казах на Ники. - Ако искаш можем да влезем или да продължим нататък?
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Апр 16, 2011 11:03 pm

-Обожавам животни.Нека влезем-казах и я задърпах вътре.Беше голям и страхотен магазин.Имаше рибки,гризачи,кучета,котки,птици както и най-различни храни за животни.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 2:56 am

Стна обед и реших малко да изляза да посетя магазините окло нас. Случайно влезнах в зоомагазина и видях и се затичах към Ник и я целунаааааааах :
-Хеееей здравееей какво правиш тук - попитах аз.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 2:59 am

Много се радвах,че виждам Браян.
-Ами Валс ме развежда наоколо-като споменах Валс..къде беше тя.
-Как си-попитах го и се надигна хан пръсти да го целуна.Той беше с цяла глава по-висок от мен.След като го целунах усетих парфюма му.Ммм страхотен парфюм.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 3:06 am

-Добре съм - казах и отвърнах на целувката но трябваше да се наведа защото тя беше една глава по ниска от мен но това не ми пречи никак. Такива хубави целувки си раздавахме че неисках вообще да си тръгвам никога и да стоя с нея.
-Ти какво прави днеска. - попитах я.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 3:10 am

-По-добре да не знаеш-казах и извъртях очи.След това се притиснах в него.Неисках да го пускам.Погледнах го в очите,а след това му се усмихнах.
-Ами ти?-казах му и го хванах за ръката.Почнах да го дърпам в различни части на магазина и да се радвам на животните.
-О погледни го-казах му и му посочих едно зайче.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 3:44 am

Много обичам животните и нямаше как да не си купя домашен любимец. Не ми се ходеше сама, а и по-добре да отида с близък човек. Взех смен приятелката ми и съквартирантка Елинор. С нея разгледахме животните, но погледа ми се спря над едно много сладко кученце. Влюбих се в него, имаша толкова сладки очички и когато ме погледна с тях просто онемях.
- Не е ли прекрасно? - Казах на Елинор и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Елинор Кейн

Елинор Кейн


Брой мнения : 15
Join date : 11.04.2011
Age : 26

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 3:59 am

Кати ме "завлече" към зоомагазина. Разглеждаше животните и изглежда се влюби в едно кученце. - Не е ли прекрасно? - Попита ме Кати. - Да, но няма малки вълчета... поне аз не съм видяла... Ако знаеш къде са, моля кажи ми... - Усмихнах се и с един поглед обиколих стаята, за да видя какви други животинки има... Smile
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 4:03 am

Бях нова в Маями и за жалост нямаше кой да ме разведе, но ме беше все едно свиснала съм да съм сама. Хубаво че имах карта на Маями на телефона, че незнам какво щях да правя. Реших да отида в зоомагази да си взема някое животно.
Вътре нямаше много хора зве момичета коитобяха при едно кученце и едно момче и момиче. Почнах да разглеждам и се спрях на едно коте. Помолих продавачка та да отвори клетката за да го видя по-добре и то направо скочи в ръцете ми.
http://www.sibir.bg/realSize.php?PicID=1704111&albID=318800
Реших да го взема. От там му купих храна, играчки, легълце, купички за вода и храна и разбира се тоалетна. Бяха доста неща затова помолих някой да ми помогне до нас и една от продавчките тръгна с мен към нас.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 4:08 am

- Предполагам, че говориш за хъскита. -казах и се засмях. - Ами онова какво е - казах и така неприлично посочих едно кученце, което много ми заприлича на хъски. Но не можех да отлепя очи от онова кученца. Отидох при продавачката и попитах колко струва. Това нямаше значение, защото обикновено когато искам нещо го получавам на всяка цена! Усмихнах се и казах на продавачката, че ще взема това куче. След като го купих отидох при Елинор, за да видя как върви нейният избор.
- Е, хареса ли си някое животинче? - Казах и се усмихнах гушкайки новото си кутре!
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 4:15 am

Разглеждах животните и погледът ми се спря на един голдън ретривър.Беше още малко кученце и беше толкова пухкав , че ми се прищя да гу гушна.То ме погледна с тъмните си очички и замаха с опашка.Не можеш да откъсна очи от него.Отидох при продавачката и си го купих.Оказа се мъжко.Реших , че все пак трябва да му купя и паничка и въобще всички неща , които трябват неа едно куче.Докато се чудех каква каиша да му взема се огледах за Ники.Имаше други две момичета в магазина , които също гледаха кученцата.Продължих да гледам и най-накрая я зърнах в прегръдките на едно момче.Беше готин.Явно за него ми е говорила.Не исках да ги прекъсвам , затова продължих с избирането на каишката и се чудех как да кръстя кученцето.


Последната промяна е направена от Валъри Сомърхолдер на Нед Апр 17, 2011 4:21 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Елинор Кейн

Елинор Кейн


Брой мнения : 15
Join date : 11.04.2011
Age : 26

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 4:21 am

-Ъъъ, не... не много... - Погледнах я отчаяно. - Може би ще го взема... - Всъщност щях да го взема на всяка цена, но не знаех как ще реагират съквартирантките ми. Ами ако не го харесат ? Ох, какви ли си ги дрънкам, та това не е човек, пък й няма да прави много бели. - Е, взех решение ! Купувам го ... - Хъскито беше момиче, затова предложих с Кати да им измислим имена по-късно, например в имението. - Хей, Кати искаш ли да им измислим имена... по-късно ... в имението ?
Върнете се в началото Go down
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 4:23 am

- Разбира се! - Казах и се усмихна, почешвайки момиченцето си зад ушичките (ставаше въпрос за кученцето). След като Елинор купи кученцето решихме да отидем в имението и да измислиш имена.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 4:27 pm

Избрах каишката.Беше черна с медальонче на нея в формата на кокъл.Купих и другите неща и реших кученцето да се казва Лъки.Платих на касата като помолих да ми доствят другите неща в имението по- късно.Сложих каишката на Лъки като преди това почаках малко за да могат да гравират името му и адреса ми.Взех го в ръце и започнах да гушкам.Беше истинско съкровище.
- Здравей Лъки - казах му , а той в отговор започна да ме души и ближе.
Отидох при Ники , за да й покажа Лъки.Тя още беше с онова момче, но ако ги оставя цял ден ще си висят тук.
- Хей Ники , виж какво съкровище си купих - казах й като се приближ прегърнала Лъки с ръце. - Ъ, здрасти, - поздравих момчето. - Надявам се не прекъсвам нещо важно. - отново погледнах Ники.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:41 pm

Валс се приближи към мен носейки сладко кученце.
-Ооо как се казва.Какъв е бонбон.-казах и откъснах очи от сладко зайче което гледах.
-Иначе нищо не прекъсваш-казах мило галейки сладурчето.
-Валс това е Браян-казах и последнах Браян в очите и му се усмихнах мило.Едно кученце привлече вниманието ми.То беше точно зад мен и нямаше нужда да избягам от Браян и Валс да го видя.Сложих ръце на раменете на Браян.
-Погледни го какво е сладко-и му посочих английския кокер пред нас.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:48 pm

Зпознах се приятелката на Ник. Ник ми показа едно сладко кученце :
-Да съгласен съм сладко като тебе дори ти си по сладко от него Smile - казах и аз. И я целунах. Бях лудо в влюбен в Ник.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 5:53 pm

-Ооо Браян-казах и го целунах нежно.
-Обичам те-притиснах се към него.Наистина го харесвах даже обичах и се надявах и той да ме обича и харесва зареди самата мен,а не зареди нещо друго.
-Бонбон-казах на кученцето.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 6:12 pm

-И аз те обичам безкрайно много - казах и също.
-Ти си моето слааадко бонбонче което харесвам - целунах я страстно и я притиснах към мене както тя прави с мен. Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 6:29 pm

-Мисля тези дни да мина и да си взема това кученце-казах по скоро на себе си,но Браян ми хвърли някакъв учудващ поглед.
-Искаш ли да се разходим.-Валс още не ми беше казала името на кученцето,но беше отипла в другия край на магазина да разглежда неща за него.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 6:44 pm

-Да разбире се с теб тръгвам навсякъде. Къде искаш да се разходим - попитах я аз и се зарадвах че ще си взима кученцето поне ще е щастлива. Държах я за ръка и я притиснах към мене и я целунах на бързо.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 6:50 pm

-О Браян-казах нежно.Притиснах се силно към него.
-Ей сега идвам.Да кажа на Валс,че тръгваме.-целъунах го по бузата и почнах да търся Валс.След като я намерих и каза,че аз тръгвам и я предърнах.Помолих я да ме извини,че така я оставям.
-Хайде да тръгваме-хванах го за ръката и го задърпах към вратата.Държахме се за ръце и излезнахме от магазина.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 9:18 pm

Както се запознахме , те започнаха да се обясняват в любов и въобще нещата, които правят влюбените.Затова най-тактично се изнизах и започнах да гледам кучешките неща отново.След малко Ники дойде и се сбогувахме.Останах в магазина още малко само за да се уверя , че ще ми доставят кучешките неща най-късно до 2-3 часа.След това излязох от зоомагазина прегърнала Лъки и се насочих към имението...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 12:18 am

След много вървене най после пристигнах в зоомагазина! Огледах се и видях че има всякакви животни. Незнаех точно какво животинче исках и затова реших първо да разгледам. Обикалях дълго и когато стигнах до кученцетата се влюбих в това! Беше толкова сладко! Взех го в ръце и то така се гушна в мен! Отидох да му избера кайшка. Разглеждах много и накрая взех една тъмно зелена. Също мислех как да го кръстя ( кученцето беше момче).
Мислех и едновременно разглеждах тоалетните за кучета. Погледнах кученцето и тогава реших че "Джак" ще му отива много. Избрах всичко останаво от което Джак се нуждаеше, освен легълце. Изведнъж Джак се изплъзна от ръцете ми и отиде до
това легълце. Разбрах че си го е харесъл. Е неможах да му откажа: Взех легълцето и тръгнах заедно с Джак към касата. След като вече излязох от магазина, спрях едно такси защото имах много неща за носене...
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 11:13 pm

С Кати стиганхме зоомагазина.Влезнахме и почнахме да гледаме животинките
-Ела да ти покажа онова кокерче което гледах,дано е още тук-за моя щастие мъничето беше тук.В зоомагазина пускаха животни и Сиси беше с нас.
-Виж го-показах и кокерчето което явно ме позна тъйкато беше тъжничко и лежеше ,а около него имаше хора,но щом ме видя веднага се върна към живот така да се каже.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Зоомагазин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зоомагазин   Зоомагазин I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Зоомагазин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: По улиците на Маями-
Идете на: