RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Градинка пред университета 3290663Z Градинка пред университета 3186694B Градинка пред университета 3429734T Градинка пред университета 2378429t Градинка пред университета Wienrpg Градинка пред университета Ea58ec93058a4818 Градинка пред университета 3469647F Градинка пред университета 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Градинка пред университета I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Градинка пред университета I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Градинка пред университета I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Градинка пред университета I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Градинка пред университета I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Градинка пред университета I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Градинка пред университета I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Градинка пред университета I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Градинка пред университета I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Градинка пред университета 1-7 Админ Елинор Кейн Градинка пред университета 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Градинка пред университета 3-33 Админ Мадисън Корнър Градинка пред университета 3429391D Админ Катрин Сю Градинка пред университета 5-34
Affiliates
free forum


 

 Градинка пред университета

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Градинка пред университета Empty
ПисанеЗаглавие: Градинка пред университета   Градинка пред университета I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 1:47 am

Градинка пред университета Hydeparklondon
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Градинка пред университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинка пред университета   Градинка пред университета I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 10:11 pm

С Кати стигнахме до университета.Тя остана да ме чака отвън,а аз тръгнах из градината която беше голяма и красива.Нямах думи да я опиша,но нетрябваше да се бавя..тя ме чакаше,а аз трябваше да се запиша за предметите си.Върейки из градината гледах езерцата с фонтаните..оо беше прекрасно.Тук таме имаше хора.Минах градината и влезнах в университета.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Градинка пред университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинка пред университета   Градинка пред университета I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 10:19 pm

Записах се за предметите си и излезнах от университета.Отново огеждах градината..наистина беше хубава.Вървах из нея докаот не стигнах края и.
-Кати готова съм-извиках и и помахах като се затичах към нея.Огледнах градината за последно за днес и оставих Кати да ме поведе на някъде

ПС:Бяха ми нужни 2 поста Embarassed
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

Градинка пред университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинка пред университета   Градинка пред университета I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 10:27 pm

Ники излезе от университета и се затича към мен.
- Сега към зоомагазина ли? - Казах и без да изчакам отговор я повлекох на там. Тичахме през градинка със Сиси и да си призная беше доста забавно, но малко се уморих.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градинка пред университета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градинка пред университета   Градинка пред университета I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Градинка пред университета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Университета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Университета-
Идете на: