RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Коридорите 3290663Z Коридорите 3186694B Коридорите 3429734T Коридорите 2378429t Коридорите Wienrpg Коридорите Ea58ec93058a4818 Коридорите 3469647F Коридорите 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Коридорите I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Коридорите I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Коридорите I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Коридорите I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Коридорите I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Коридорите I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Коридорите I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Коридорите I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Коридорите I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Коридорите 1-7 Админ Елинор Кейн Коридорите 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Коридорите 3-33 Админ Мадисън Корнър Коридорите 3429391D Админ Катрин Сю Коридорите 5-34
Affiliates
free forum


 

 Коридорите

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Коридорите   Коридорите I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 1:52 am

Коридорите Hall_by_shwiggles

Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 10:15 pm

Вървях по коридорите и оглеждах всичко..е тук щях да уча..явно..търсих канцеларията или както е там..някъде на първия етаж ..там трябваше да се запиша..след усилено търсене я намерих и почуках..от вътре се чу нежен глас и аз влезнах.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 6:42 pm

След часа в който за малко да не заспя, тръгнах по коридорите в търсене на шкафчето ми. Боже в това училище имаше всякакви откачалки!! Погледнах листчето на което бях записала къде се намира шкафчето ми. До кабинета по биология.3то в ляво Ооо супер... Вървях блъзках се в хората, псувах ги. И най накрая си стигнах до шкафчето беше в ужасен цвят. Дали ако го боядисам в черно ще ми се развикат? Набрах кода и го отворих. Вътре имаш едно рафче за учбници и една кука. Сигурно беше за якето? Стоварих си учебниците там и тръшнах врата след себе си.Май ще ида да пия едно кафе, все пак часовете свършиха. А пък за домашно по актьорско майторство имах...една пиеса. Усмихнах се съмодоволно и тръгнах към изхода.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:20 pm

След като учителя ми разказа аз излязох от стаята потресена. Неможех да повярвам колко голяма е историята на музиката. Мислех че знам всичко за нея но дълбоко се лъжех. Вървях по коридорите замислена и не гледах пред себе си. Без да искам се сблъсках с едно момче.
- О извинявай но се бях замислила и не те видях - му казах срамежливо
- Няма проблем - ми се усмихна мило той. Аз продължих да вървя по коридорите търсейки шкафчето си.Най накрая го намерих. Отстрани беше черно а отпред светло кафяво. Отворих го и си сложих учебниците по музика там. Взех си тези по Актьорско майсторство тъй като след един час имах пък там час. Надявах се да не ме изгоди отново учителят...
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите I_icon_minitimeВто Апр 26, 2011 12:38 am

Последвах Симон до вратата и двете тръгнахме към университета.По пътя не си говорехем много , тъй като главно бързахме за лекциите.Влязохме в коридора и аз се запътих към шкафчето си.Не беше от най-хуавите , даже беше ужасно на цвят , но това можеше да се промени.Въведох кода и щом го отворих взех една тетрадка и химикал.Видях си програмата за всеки случай - имах актьорско майсторство както и предполагах.Затръшнах вратата на шкафчето и се върнах пак при Симон , която от своя страна беше при своето шкафче.
- Ще се чакаме след лекциите пред шкафчето ти - казах и се запътих с бърза крачка към стаята.Най-накрая да видя преподавателя.Просот нямах търпение.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коридорите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорите   Коридорите I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коридорите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Университета-
Идете на: