RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
   Кухнята 3290663Z    Кухнята 3186694B    Кухнята 3429734T    Кухнята 2378429t    Кухнята Wienrpg    Кухнята Ea58ec93058a4818    Кухнята 3469647F    Кухнята 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
   Кухнята I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
   Кухнята I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
   Кухнята I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
   Кухнята I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
   Кухнята I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
   Кухнята I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
   Кухнята I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
   Кухнята I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
   Кухнята I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс    Кухнята 1-7 Админ Елинор Кейн    Кухнята 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер    Кухнята 3-33 Админ Мадисън Корнър    Кухнята 3429391D Админ Катрин Сю    Кухнята 5-34
Affiliates
free forum


 

  Кухнята

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 2:53 am

От сутринта до вечерта кухнята винаги е оживена.Момичетат се похапват сладко и разказват какво ще правят през деня или как е минал той.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 4:38 am

Боже как мразя префърцунените момичета, да тези които си мислят че светът се върти около тях. Брех кухнята си я биваше.Отворих хладилника и извадих сладоледа. Взех си купа и си сипах малко а останалото го оставих пак в хладилника. Облизах лъжицата и седнах на масата. Наистина къщата беше голяма а колкото до хората в нея.... за сега не са кой знае колко приятни а под приятни имам предвит или хора с които да имам поне нещо общо или хора които ги е страх от мен. Взех малко сладолед с лъжицата и го насочих бавно към остата си, исках да се наслъдя на ягодовия вкъс.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 4:44 am

Влязох в кухнята и зърнах новото момиче.Осъзнах , че не знам името й , но за това щях да я питам по -късно.Стигнах до хладлника и го отворих.Загледах се какво имаше вътре и погледа ми се спря на шоколадовия сладолед.Ах , как обичах шоколадов сладолед!Извадих го и си сипах 3 топки със специалната лъжица.Грабнах малка лъжичка и се запътих към масата.Седнах срещу момичето и без да казвам дума.Наслаждах се на сладоледа си както и тя на нейния.След известно мълчание проговорих:
- Как се казваш?
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 4:48 am

Збръчих чело. Точно пред мен ли трябваше да седне? продължих да ям бавно сладоледа, наслаждавайки се на всека лъжичка. Мълчахме...май никой не искаше да проговори първи, но ето че я чух да казва...
- Как се казваш?
Погледнах я по невярващо. Тя шегува ли се?!?!
- Мадисън. - казах леко гордо аз.
- Ти ? - повдигнах едната си вежда. Явно щяхме да си говорим мило...
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 4:52 am

Тя повдигна вежди невярващо.Явно я бях изненадала.
- Валъри - отговорих й. - Защо те пратиха тук?Ако не искаш не ми казвай - казах и с неутрален тон.
Вгледах се в купичката и започнах да си играя с лъжичката.Не очаквах отговор.Все пак хич не започнахме добре и беше въпрос на време да ме нарече кучка, както винаги ставаше.Но дано беше малко по-оригинална с обидите.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 4:57 am

- Хм...не са ме пратили аз исках да дойда тук тъй като родителите ми са много заети с работата. Това е...кажи речи начин да се отърва от тях. - Казах не чак толкова кратко, но се постарах да не давам излишна информация. Сигурно и тя се интересуваше за мен колкото аз за нея. Сложих последната лъжица сладолед в остата си и станах без да кажа нищо от масата. Сложих купичката и лажицата в съдомиялната и тръгнах да излизам, но преди да изляза се обърнах.
- Става късно. Чао - казах с полу заядлив глас и не дочаках тя да отговори просто тръгнах към стаята си.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 3:50 am

Е поне каза нещо.Дори повече отколкото очаквах, макар че стана и ме остави сама в кухнята , но поне каза чао.Оф , ако само тя ми е съквартирантка просто не знам.Ще бъдем като куче и котка и сигурно ще си правим клиширани номера като по филмите.Просто супер! Идеалната картинка на мир и разбирателство!Довърших сладоледа, продължавайки със сарказма наум.Оставих паничката в съдомиялната и отидох в стаята си.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeНед Апр 17, 2011 8:00 pm

Бях толкова гладна,че даже бих изяла един кон. Засмях се наум и влязох в голямата кухня. Отворих хладилника и набутах главата си вътре. Какво да ям? Огледах внимателно продуктите докато погледа ми не се спря на...спагетите. Сипах си малко в една чиния и седнах на един от столовете пред вратата. Огледах се наоколо, беше много тихо даже прекалено, но не обърнах голямо внимание.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 2:45 am

Влезнах в кухнята носейки кучешката храна и купички.Лъки ме следваше като продължаваше да маха с опашка и даже дажфна веднъж.Мадисън изглеждаше изненадана.Оставих храната на плота и сипах в купичката колкото бе казано на съдържанието.Оставих я на пода и Лъки лакомо я нападна.В другата купичка сложих вода и я сложих до тази с храната.Усмихнах се на Лъки.
- Добро момче - казах му.
След като опразни купиочката и жадно пи от водата го гушнах и му сложих там където ще спи.Лъки легна и заспа.Аз се огледах наоколо.Имаше чинии в съдомиялната.Явно някой е бил тук.Скучно ми е.Ходише ми се на бар , затова отидох да се преобелка.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 1:36 am

Вече бях в кухнята.Огледах се за кучето ми.
- Лъки - повиках го.Той дотърча откъм терасата.Махаше с опашка и скачаше около мен.Сладур!!!Погалих го по главичката и пуснах кафемашината.След няколко минутки вече си наливах в чашка.Взех чашката и седнах на терасата.Загледах се в морето и отпих една глътка...
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:16 am

Главата все още ме болеше,но не беше кой знае колко много. Стигнах до хладилника и пак зарових глава вътре хмм....мляко и зърнена закуска? СУПЕР !!! А и едно кафе. Сипах си малко мляко а после и зърнена закуска в една купа а в една чаша сложих кафе. Тръгнах да сядам докато не видях Валъри и пумияра й на терасата . Това не беше ли кучето което за малко не згазих вчера? Как можеше да търпи това проклето слънце? Седнах на един от столовете и се захванах със закуската.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:21 am

Както си пиех кафето чух някой да влиза.Беше Мадисън.Тя седна на един стол и закусваше.
- Добро утро - поздравих толкова силно , за да ме чуе.понечих да отпия отново , но чашата бе празна.Влязох вътре и я оставих в съдомиялната като междувременно все още бях с халата върху нощницата.Лъки като вярно куче ме следваше , което ми напомни , че трябва да го нахраня.Сипах му храна в купичката и подмених водата в другата.Погледнах безизразно Мадисън , чакайки отговор.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:27 am

- Може и да не викаш чувам те!!! - креснах аз и се хванах за главата. - Боже не виждаш ли,че имам мърхмурлук, боли ме главата и единственото което ми липсваше беше пискливият ти глас.- Отместох поглед от нея и пъхнах една лъжица зърнена закъска в устата си. Кучето се завтече към храната си и как не погълна цялата паница и аз незнам?
- Твое ли е кучето? - посочих с лъжицата кучето което лакомо ядеше закуската си. Леле как можеш да имаш апетит след тази гледка, намръщих се и се средоточих в купичката ми.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:30 am

О супер.Кисело настроение плюс нейното кисело настроение попринцип.Леле и това ако не е късмет.Чуда се само как се понася.Какво ли си мисли когато се погледне в огледалото?Спрях до тук с мислите.
- Да мое е - отговорих й. - Нещо да не ти е направил?
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:37 am

- Не, но аз щях да му направя нещо. - Засмях се и станах като оставих купичката в съдомиялнята. Тя ме изгледа странно явно не очакваше такъв отговор.
- Спокойно само го стресирах. - засмях се и си допих кафето.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:40 am

Вдигнах вежди.Тя се смееше?Щяла е да нарани Лъки , но само го е стресирала?
- Какво по дяволите - казах без да искам на глас. - Ъ...извинявай - казах след като се усетих , че бях я напсувала без да искам наглас.
- Кой филм ще гледаме тази вечер? - попитах за да отклоня темата.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:45 am

- Брех...ти изпсува,но като гледам не си от тези тип момичета. - Отново се засмях.- Филмът ще е страшен....сигурна ли си, че искаш да го гледа? - усмихнах се злобно и изпих полседната глътка кафе. Не я оставих в съдомиялната държах я в ръката и я гледах, защото знаех че ако я оставя ще трябва да си тръгна.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:53 am

Добре..Отново смях.
- О , да със сигурност.Какъв смяташ да избереш?Много психо или с много клане или нещо средно? - попитах я любопитно.
Малко ми беше странно , че си говоря с нея без да се заяждаме.Бре, май след като се е напила е по - добра.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:56 am

- Незнам не избирам аз. - Свих рамене и сложих чашата в съдомиялната.
- Дръж си кучето дълеч от стаята ми!!! - казах злобно и излязох от кухнята.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 3:01 am

По дяволите!!!Ако не провали всичко ням,а да е бъде.И да ми заплашва кучето...тц тц.Война!!!!!Бях толкова ядосана , че ритнах шкафа.. и ме заболя , много.Следващия път ще ритна нещо , кето не може да ми отвърне като например възглавницата.Взех една кифличка и задъшках гневно.Добре...трябва да ссе успокоя .Хабя нерви за нищо.Взех Лъки в ръце и качих в стаята ми...
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 10:15 pm

Влязох направо в кухнята като тръшках вратите след себе си. Естествено трябваше да се знае че аз съм си вкъщи. Тръгнах към хладилника и взех кутията със сладоред, извадих една чиста лъжица от съдомиялната и се насочих към хола. Какъв им беше проблема на момичетата тук?
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 10:19 pm

След ресторанта се прибрах в имението. Всичко беше...спокойно. Тръшнах входната врата след мен а след това и тази на кухнята. Ах как обичах да го правя. Насладявайки се на момента отидох до хладилника и се взех една минерална вода. Ах...да ходиш пеш не е шега работа. Седнах на един от столовете и се отпуснах отпивайки от водата.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 2:46 pm

Влачене не е достатъчно определение да наречеш моето предвижване от стаята ми до кухнята. Всички сигурно още спяха пък и не ми пукаше кой знае колко за тях. Затворих леко врата. Нещо което не правя,но днес беше изключение. С тази глава кой ще ти тряска вратите, иначе със удоволствие бих я тряснала,за да събудя половината. Сипах си малко вода и глътнах хапчето което извадих от чантата си.Човек никога не знае кога ще му потръбва хапче против главоболие. След като се уверих че съм го глътнала си направих сандвич и кафе и седнах да закуся.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





   Кухнята Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кухнята      Кухнята I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кухнята
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Градът :: Имението-
Идете на: