RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  3290663Z Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  3186694B Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  3429734T Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  2378429t Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Wienrpg Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Ea58ec93058a4818 Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  3469647F Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  1-7 Админ Елинор Кейн Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  3-33 Админ Мадисън Корнър Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  3429391D Админ Катрин Сю Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  5-34
Affiliates
free forum


 

 Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 3:09 am


Спалня:

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Alux-bedroom

Баня:

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Laufen-bathroom-mimo-1

Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 5:00 am

Влязох в стаята си и много бързо си облякох пижамата. В момента единственото нещо което исках беше СЪН. Легнах на мекото легло и се отпуснах в прегрътките на завивките. След няма и 5 минути вече спях спокойно.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:44 am

Тръгнах по коридора със залитания. Как успях да се прибера и на мен не ми беше ясно. Целия коридор ми се въртеше и естествено не видях минаващото куче. Малко ми оставаше и щях да се препъна в него и да падна.
- Мамка му... проклетото куче. НЕ МЕ ГЛЕДАЙ ТАКА. - Викнах аз към кучето което подви опашка и избяга надолу по стълбите. Явно стресирах поредното същество в тази къща. Засмях се и с леко поклатушкване стигнах до врата си. Влязох с гръм и трясък. Предвижих се бавно и залитайки към леглото, по пътя бутах предмети които за щастие не се чупеха. С големи усилия стигнах до там мачкайки килима под краката ми. Веднага се пльоснах на леглото с дрехите. Не ми се преобличаше. Затворих очи и имах чуството,че цялото легло заедно с мен се върти, но хубавото беше,че заспах бързо.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:08 am

Слънцето нахлу през прозореца и ме събуди. ЗА БОГА защо не са ми дръпнати щорите МРАЗЕХ това слънце. Главата ме болеше адски много. Станах и се предвижих до банята хваната за главата и стиснати очи. Съблякох се и влязох под душа. Ледена вода ме плисна и ме погълна. Беше ми толкова студено,че едвам се сдържах да не изляза,но трябваше да отмине мърхмурлука. След ледения душ естествено цялата треперех, но стигнах до спалнята и дръпнах щорите и всичко стана в тъмнина. Ах...така беше по- добре. Измъкнах нещо от гардероба и се облякох бързо. Леле колко бях гладна.... Оправих си косата и тръгнах към кухнята.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 2:41 am

Таксито спря точно пред входната врата. Едвам успях да преброя парите и да ги дам на шофьора. Входната врата беше...отключена и ние напаво влязохме.
- Качи я горе! - казах аз и тръшнах вратата след себе си. Той тръгна по стълбите като носеше Ани на ръце а аз....с триста зора се изкачих.
- Коя стая? - попита той след като изкачи последното стапало.
- Ето онази. - посочих аз към средната врата отляво. Изтичах пред него и отворих вратата а той мина толкова бързо,че чак ми се размаза погледа. Явно на някой му тежеше. Захилих се и тръшнах вратата. Той я остави на леглото и я зави.
- Е благодаря....сега се разкарай от стаята ми!! - креснах и ми посочих вратата. Той вдигна ръце и тръгна да излиза а аз след него. Слязохме двамата долу а аз го изпратих до вратата.
- Сигурна ли си че си добре? - попита загрижено той
- Да БЕ човек....добре съм!!! Аз държа ни пиенето. - викнах аз и се хванах на вратата да не падна. - Е тръгвай и пак благодаря. - Тръгнах да затварям вратата, но той я бутна от другата страна и се усмихна.
- А кога ще те видя пак? - усмихна се мило той. Ха...мило? Жалко че аз не бях такава.
- НИКОГА....ЗАБРАВИ. - казах злобно аз и му тръшнах вратата под носа. Хич не ми пукаше за такъв човек като него. Залитайки тръгнах към хола.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:33 am

-Аз само да попитам къде съм? това бяха първите ми думи като се съвзех. До мен нямаше никoй но аз все пак си виках. Почнах да крещя и си мислеx: О лe лe къде ли съм?Почнах да крещя още по силно с цяло гърло!
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:53 am

Отворих вратата на стаята лекичко,за да не я стресирам, но тя явно се беше стресирала достатъчно. В ръката си носих една чаша вода и пристъпъх леко.
- ЛЕлеее Ани спокойно. Не съм те отвлякла просто незнаех къде живееш а и да знаех нямаше как да ти отворя къщата. - засмях се и седнах до нея на леглото като и подадох чашата.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 1:20 pm

-Аха ясно. А ние не бяхме ли в бара? я попитах аз учудено. Станах взех чашата пих вода и почнах да обикалям стаята и да я разглеждам. После почнах да се чудя Мадисън къде е спала. Надявах се да не съм я принудила да спи на дивана! Но все пак, и бях много благодарна защото сигурно или съм заспала в бара, или съм припаднала. Друг на нейното място щеше да ме зареже там...
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 5:59 pm

- Да бяхме и един от съседната маса ни помогна,докарате тук и те сложи на леглото ми.А аз после слязох долу да гледам филм със.....Валъри и Катрин, но аз изтичах бързо когато те чух че викаш. Не те ли боли главата? Почти 3 часа са минали. - ухилих и се. - Да към 10 часа е вечерта!! - натъртих думата вечер. Защо си беше помислила,че е сутрин? Главата ме болеше толкова много,че даже на мен ми се преиска да е сутрин. Явно имах нужда от сън...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 6:13 pm

-О вечер ли е? Съжелявам но ми се върти главата и незнам какво говоря!Трябва да се прибера във къщи.Но ми се струва че тук има нещо странно. Аз много пъти съм пила много повече отколкото снощи и нищо ми е нямало!А и този барман трепереше докато ми даваше проклетата водка,незнам но нещо не се връзва...й казах с подозрителен поглед...
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 6:29 pm

- Виж какво остани тук,защото не искам да ми паднеш някъде по пътя. - засмях се. - а пък за онзи тъп барман със сигурност ти е сложил нещо в уискито. Имаше ли някакъв странен вкус? - казвайки това с опънах на леглото.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 6:47 pm

-Странен вкус? Ами не ако имаше, нямаше да се наливам толкова... И не се беспокой ще се прибера сама. Ти си почини защото съм сигурна че имаш нужда...й отговорих ставайки от леглото. Понечих да си тръгна но се спрях:
-Мадисън, благодаря ти!
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 7:25 pm

- Да,да нищо работа. - казах и се пъхнах под завивките.Още преди да съм се усетила заспах в дълбок сън. Бях повече изморена от колкото си мислих.
Седях на тревата на една слънчева поляна.Мразех това слънце!! Очите ми зашариха по дърветата в търсене на дебела сянка под която да се скрия. Видях едно дърво и тръгнах към него, но извднъж се озовах на някаква река. Водата течеше бързо и се блъскаше в големите камъни на дъното. Седнах под едно дърво, което със сигурност не беше онова към което се бях запътила. Гледах водата, но един глас ме прекъсна.
- Какво правиш тук сама? - каза гласа. Обърнах се към гласа и какво да видя....момчето което ме беше изпратило до нас и ми беше помогнало да кача Ани в стаята ми. А после какво? Изогних го от стаята ми и му тръшнах под носа входната врата. Ухилих се злобно, но само на ум.
- Ами....сънувам как гледам реката.- ухилих му се насреща и като първия идиот посочих реката сякаш до нея имаше още много. - На теб какво ти прелича?
- Точно на това. - засмя се той, но моето изражение остана безразлично.
- Сега въпросът е...какво правиш в съня ми? - повдигнах едната си вежда и го изгледах странно.
- Ами....исках да те видя.
- В СЪНЯ МИ. - ококорих очи. Добре....това беше по-странно от колкото си мислех. Той не обърна внимание на безпокойствието ми и седна до мен. Одръпнах се от него а погледът ми ясно казваше " Какво си мислиш че правиш?" Добре....спокойно....това е САМО сън....само сън...той не може наистина да е тук....просто ще трябва да се събудя....рано или късно!! Той се усмихна приятелски.
- Хей, нямам намерения да те наранявам. - вдигна ръце все едно се предава.
- И аз от къде да ти вярвам. ПРОСТО СТОЙ ДЪЛЕЧ ОТ МЕН!! - Станах рязко и тръгнах да бягам. А защо бягах? Никой не знаеше. Както бягах през гората попаднах на една пещера. Божее....по откачен сън от този съм нямала. Изведнъж чух звук. Някой говореше!! И се прибличаваше!! Обзе ме неописуема паника. БОЖЕ какво ми ставаше НИКОГА не изпадам в паника!!!
- Защо ме викаш а после бягаш от мен? - попита гласа. Тогава вече ми стана ясно кой беше. Същия от който се опитах да избягам преди малко.
- НЕ СЪМ ТЕ ВИКАЛА!!! - гласът ми се разнесе из цялата пещера като ехо!! Чак тогава разбрах колко бях оплашена. Но защо? Това е просто сън!! Той се намръщи и изведнъж какво седеше пред мен, изчезна. Земята под мен се разтресе и се отвори бездънна яма в която паднеш ли, няма как да се върнеш. Едвам се крепях на клатещата се земя, но загубих равновесие и паднах с огромна скорост надулу....

Подскочих в леглото цялата плувнала в пот. Леле как мразех да се потя. Беше рано сутринта. Легнах пак и се опитах да заспя,но кой може да заспи след такъв сън? И защо онова момче беше там? Всякакви въпроси ми се въртяха из главата и не спираха да преиждат нови и нови. Ами...Ани? Дали се е прибрала? Станах бързо, но се оказа твърде рязко и всичко ми пречерня. Останах седнала няколко минутки докато всичко ми се разясни. Отидох до банята и си изкъпах а дрехите ги спожих веднага в пералнята. Хваната за главата се предвижих до гардероба,за да си облека нещо...чисто и ново. Стегни се...СТЕГНИ...СЕЕЕ. крещях на ум, но в главата ми се въртяха всякакви образи от съня ми. Просто ще изляза някъде ще хапна нещо и ще пия по едно кафе. Ще се забравя за този сън, ще забравя за онова момче. С тези думи излязох от стаята.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 3:31 am

Влязох с бясна скорост в стаята ми тръшкаки всички врати зад себе си.
- Колко дрехи човек трябва да сменя на ден? - викнах аз и се запътих към банята. Съблякох прогизналите дрхи и ги мушнах в пералнята, сипах прах и я пуснах. Пуснах душа и се насладих на топлата вода обливаща тялото ми и измива всяка малка подробност от случката с днешния ден. Като излязох си увих хавлията около тялоти ми. Суркайки чехлите стигнах до гардероба а от там измъкнах едни черни къси панталонки и една черна дълга блуза с къс ракав. Облякох се и си подсуших косата.
- Да...определено така е по-добре. - Огледах всяка малко подробност от себе си. Сложих си черен молив и спирала, нахлузих кецовете и слязох долу.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 10:59 pm

Влязох с гръм и трясък в стаята ми. Тръгнах към гардероба бързо и си облякох нещо по- подходящо за училище. Взех си чантата и сложих някакви учебници.Оправих си косата и заподскачайки към вратата си обух обувките. Преди да изляза си поех дълбоко въздох и отворих вратата.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 2:15 pm

Влязох в стаята си. Главата ми се въртеше,но все пак успях някак си да се предвижа до леглото. Боже каква вечер да не говорим че и утре съм на училище. Дано учителите ми по музика и там каквото беше другото да не са се усетили че ме е нямало. Иначе лошоо. Легнах и гледах тавана който ми се въртеше заедно с цялото легло. Хехе...беше забавно до някъде,но като знам че на сутринта ще се събудя с главоболие не беше много забавно. Неусетно как превлечена от тозе световъртеж аз се унесох и потънах в света на сънищата. Които винаги са ми черни...точно както ги обичам.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitimeПет Май 13, 2011 2:41 pm

Сутринта беше тежка. Главоболието и гаденето се появиха веднага щом реших да се надигна от леглото. Може би трябваше да си остана цял ден в леглото,но ще ми напишат отсъствия и аз после ще трябва да ги извинявам. Представих си се пред директорката казвайки пълната истина а тя ме гледа с ококорени очи и ми лепва наказание. Тръснах глава. Не това няма да стане. Станах от леглото и хванах главата си сякаш всеки момент ще падне. Отидох в банята и си наплисках малко лицето.Това като че ли ме усвежи малко и станах по бодра. Преоблякох се с нови дрехи, среших си косата и се гримирах.Всичко вървеше супер! Само тази тъпа глава която ме болеше толкова много.
- Уффф....тъпа глава. - смъмрих ядосано и излязох от стаята си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)    Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Мадисън (НЕ ВЛИЗАЙ АКО НЕ СИ ПОКАНЕН)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята по история
» Стаята по музика
» Стаята на Валъри
» Стаята по биология.
» Стаята по геометрия.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Градът :: Имението-
Идете на: