RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Къщата на Симон 3290663Z Къщата на Симон 3186694B Къщата на Симон 3429734T Къщата на Симон 2378429t Къщата на Симон Wienrpg Къщата на Симон Ea58ec93058a4818 Къщата на Симон 3469647F Къщата на Симон 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Къщата на Симон I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Къщата на Симон I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Къщата на Симон I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Къщата на Симон I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Къщата на Симон I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Къщата на Симон I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Къщата на Симон I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Къщата на Симон I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Къщата на Симон I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Къщата на Симон 1-7 Админ Елинор Кейн Къщата на Симон 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Къщата на Симон 3-33 Админ Мадисън Корнър Къщата на Симон 3429391D Админ Катрин Сю Къщата на Симон 5-34
Affiliates
free forum


 

 Къщата на Симон

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:57 am

Къщата на Симон Little_House____by_Ferice

кухня:Къщата на Симон %D0%BA%D1%83%D1%85%D0%BD%D1%8F

хол: Къщата на Симон 5-16-hol-masa-niska-i-holna-visoka-masa-oreh1195

спалня: Къщата на Симон Bedroomdesignhuelstamanit2554x367_thumb

баня: Къщата на Симон Bathroomdesign-thumb

Ъм..това е.Не забравяйте,че всичко си го е купувала САМА,което означава,че всичко е много оскъдно.Когато припечели повече пари ще си я дообзаведе.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:57 am

Ключалката на входната врата глухо изщрака и аз погалих бравата преди да вляза.Обичах този навик.Позволяваше ми да усетя всяка грапавина по повърхността,студа на метала...Всичко това ме караше да се чувствам жива.
-Вкъщи съм си!-извиках в празното помещение,сякаш някой наистина ме слушаше-друг странен навик.Обичах да оповестявам прибирането си.Може би просто се надявах,че някой ден ще има кой да ми отговори.Миг по-късно вече лежах на леглото,сред купища кашони и найлонови опаковки.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 5:17 am

"Господи,не му позволявай да ме убие,не му позволявай,недей,моля те..."мислех си пламенно на път към вкъщи.Вървях забързано по оживената улица,но това не ми даваше мира.Можеше да е всеки един от тези хора.Прадавача в магазина,полицая на ъгъла,пощальона...Всеки!Свих рязко в страни и неусетно се озовах на напълно безлюдна улица.В стремежа си да се спася от най-вероятно въображаем нападател,се набутах направо в бърлогата на звяра.Дори да не ме преследваше някой,тук определено щяха да се намерят желаещи.Ускорих крачката,толкова забързах,че чак граничеше с тичане.Ново позвъняване ме накара да подскоча с поне 10 метра височина.Плахо извадих телефона си неусетно се спрях на едно място.Огледах се предпазливо.Наоколо цареше мъртвешка тишина."Твърде тихо"-помислих си и едва намерих сили да прочета съобщението "Скъпа Симон,искрено се надявам,че бързаш за да ме видиш."-не...това не можеше да е истина.Никой не ставаше жертва на психопат за по-малко от 2 часа.Господи,къде се набутах?!Всичко беше толкова нереално,толкова изпипано...Наглсено.Точно така.Това беше.Не беше случайно,не беше някой непознат.Трябваше да е някой,когото познавам.Някой,който знае телефонния ми номер и най-вероятно адреса ми...Сестра ми?Не...защо да го прави?Бившото ми гадже?Или може би още по-бившото...
-Хей...Кукло...Не те ли е страх да се разхождаш сама по това време?-чух плътен мъжки глас зад гърба си.Обърнах се.На сантиметри от лицето ми стоеше висок,здрав мъж с противно лице и мазна усмивка."О,супер...Защо пък да не ме нападне и изнасилвач?Какво толкова!"
-Хей,чичко,жена ти не те ли чака у вас?-сопнах се аз без дори да помисля.Определено не беше в моя полза да го ядосвам,но страхът не ми позволяваше да контролирам устата си.
-Леле,каква устатница!-засмя се той и ме огледа най-безсрамно.-Не ме карай да прилагам родителски контрол...Мога да стана груб.-остроумната забележка,която смятах да избълвам срещу него застина на устните ми.Както казах-говоренето не беше в моя полза точно сега.За сметка на това дадох воля на тялото си.Наведох се рязко и забих юмрук в слабините му,което стана причина той да се сгърчи от болка.
-Кучка такава!-изкрещя агонизиращо нападателят ми.-Само да стана ще те...-е,разбира се,не дочаках да чуя какво ще ме прави.Господ ми е свидетел,никога през живота си не бях тичала толкова бързо,колкото в онзи момент.Аз не бягах...направо летях,водена единствено от чувството си за самосъхранение и смразяващия ужас.
Часове по-късно,или поне на мен така ми се струваше,се озовах пред вратата си.Отключих,влязаох и заключих всички възможни изходи...или входове(зависи от къде го гледаш-от позицията на умопобъркан сериен убиец или от страната на безпомощна жертва и бъдеща звезда в криминалните списания)
-Никой не става жертва на психопат за по-малко от два часа...-повторих си на глас и се свих на пода в спалнята,цялата вцпенена от ужас,адреналин и неясно чувство,силно напомнящо на сърдечен удар.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:47 am

Почуках на сл;едващта врата и въздъхнах.Дано да беше това.Огледах къщата.Беше много хубава, а поляната с пейката беше много подходяща за летните дни.Почуках отново , но този път извиках
- Симон тук ли си?Аз съм Валъри, момичето от кафенето .
Стегнах опашката си.Продължавах да се надявам , че е тук.Стиснах дръжката на чантата по-силно.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:57 am

Рязко отворих очи при първото почукване и установих,че все още се намирам на пода в спалнята,превита на две от страх.Настръхнах,потръпнах и се вцепених.Дали е психопатът?Или пък онзи от снощи?Мислено си ударих шамар."О,да,Симон!Със сигурност убийците първо чукат на вратата и чакат да им отвориш!".Изправих се и пред очите ми се мярна моето отражение в голямото огледало.Изглеждах меко казано нелепо.Косата ми беше в пълен безпорядък,обувките ми бяха пробити отпред,най-вероятно заради снощното препускане,а блузата ми...е,трудно беше да я нарека блуза.Представляваше парче плат,полято с кафе и измачкано до безобразие.АКо имах късмет и това наистина е бъдещият ми убиец,може би щеше да реши,че вече съм мъртва и да ме остави намира.Слезнах предпазливо по стълбите и надникнах през шпионката.Пред вратата стоеше русото момиче,което снощи залях с кафе.Почувствах се крайно неловко.Снощи съсипах потника и,а днес изглеждам като просяк...Определено не създавах добро впечетление в съседите.Пригладих набързо косата си и открехнах леко вратата,подавайки само малка част от лицето си.
-Хей..здрасти.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 3:14 am

Почаках малко докато ми отвори.Не изглеждаше много добре.Имаше вид не пробягала джунгла , но както и да е.Явно е имала тежка нощ.
- Здрасти - поздравих я с лека усмивка.
- Нося ти лаптопа - подадох й чантата. - Забрави си го вчера.Не се притеснявай заради разлятото кафе върху него.Абсолютно нищо му няма и между другото ти запазих написаното.
- Прочетох , за което ти се извинявам , но ти пишеш страхотно.Много си талатлива- добавих въодушевено.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 4:55 am

-Господи...съвсем бях забравила за лаптопа си.Голяма съм ти длъжница!-плеснах челото си с ръка.За миг се зачудих...Ами ако не го беше взела?Цялата ми работа щяше да отиде по дяолите.-Голмя длъжница!-повторих с усмивка.Отворих широко вратата и я поканих вътре.Миг преди да направя знак с ръка,за да влезе,през умът ми пробяга ужасяващата мисъл,че може би тя е тайнствения психопат.Разбира се,побързах да разсея тази налудничава глупост и с голямо удоволствие затворих врата зад нея.Пробитите маратонки,които се мярнаха пред очите ми за миг,ми напомниха,че се нуждая от спешна операция "Приведи се в приличен вид,за да не изплашиш момичето"
-Валъри,моля те,извини ме за малко,трябва да се преоблека...Тежка нощ-размахах ръце в опит да обясня нагледно.-Няма да се бавя,седни на дивана и си пусни каквото искаш по телевизията.-изтичах по стълбите и пътьом събличах дрехите си.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 5:34 pm

Покани ме вътре като ми казваше , че ми е голяма длъжница.Влязох в хола.Беше светъл , но макар и малък беше уютен.Симон отиде да се преоблече.Добра идея.Имаше вид на минала през джунгла и после прегазена от валяк като за капак.Настаних се на мекия диван като оставих чантата с лаптопа на масата.Загледах се през прозореца.Гледката си я биваше.Преместих погледа си към масата ,където зърнах дистанционното. Взех го и включих телевизора.Превключвах каналите , докато не се спрях на един научнопопулярен филм за пандите.Загледана в екрана не усетих кога Симон беше дошла...
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 6:40 pm

Стигнах в стаята си и набързо се изкъпах,облякох се и слезнах долу.Е,биваше си ме.Успях да се приведа във вид за по-малко от 10 минути.Три пъти ура за мен.
-Валъри,не знам какво щях да правя без теб!-приближих се към дивана.-Имаш ли някакви планове днес?-в главата ми се завъртя идея.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 6:57 pm

- Ами трябва да отскоча до университета, но иначе съм свободна - усмихна й се.
Много ми беше любопитно да се запонач с преподавателя по актьорско майсторство , пък и обичам театъра.Редовно преглеждам кои постановки дават.
- Нещо напредвид ли имаш - попитах я като повдигнах вежда.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:07 pm

До университета...БОЖЕ!УНИВЕРСИТЕТА!След половин час имах лекции по литература!
-Такам...Искаш ли да отскочим до университета заедно и след лекциите да идем да пийнем по едно кафе-аз черпя.Все пак ми спаси кожата-усмихнах се широко.Започвах да харесвам Валъри.Глух звук се разнесе из стаята-телефона ми.Протегнах се и го взех от масата.Ново съобщение.Бог ми е свидетел,всяко косъмче по тялото ми настръхна.
"Заменяш ме с блондинка?Къде ти е ума?Пази я...Все пак улиците на Маями са опасно място.".Лицето ми пребледня със скоростта на светлината.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:17 pm

Супер щяхме да ходим до университета.Най-накрая ще видя преподавателя.Симон получи съобщени и след като го прочете пребледня.
- Симон , какво пише в съобщението? - попитах.
Беше й за втори път.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:20 pm

-О,нищо..-отговорих небрежно,сякаш наистина нямаше нищо.-Да тръгваме!-хвърлих телефона си на дивана и се запътих към вратата.От това наистина започваха да ме побиват тръпки,но не можех да живея в страх,нали?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Симон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Симон   Къщата на Симон I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Симон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Ерика
» Къщата на Ани Мадисон
» Къщата на Травис
» Къщата на Ейми Даймънд
» Къщата на Мъйкъл Уейлс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Къщи-
Идете на: