RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Стаята по музика     3290663Z Стаята по музика     3186694B Стаята по музика     3429734T Стаята по музика     2378429t Стаята по музика     Wienrpg Стаята по музика     Ea58ec93058a4818 Стаята по музика     3469647F Стаята по музика     3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Стаята по музика     I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Стаята по музика     I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Стаята по музика     I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Стаята по музика     I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Стаята по музика     I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Стаята по музика     I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Стаята по музика     I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Стаята по музика     I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Стаята по музика     I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Стаята по музика     1-7 Админ Елинор Кейн Стаята по музика     2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Стаята по музика     3-33 Админ Мадисън Корнър Стаята по музика     3429391D Админ Катрин Сю Стаята по музика     5-34
Affiliates
free forum


 

 Стаята по музика

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята по музика     Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята по музика    Стаята по музика     I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 6:03 pm

Стаята по музика     Music




Тук се происвеждат часовете на тези които са се записали за този час.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Стаята по музика     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по музика    Стаята по музика     I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:28 pm

Най после пристигнах! За щастие часът още не беше започнал. Огледах наоколо. Имаше няколко ученици. Стаята беше хубава признавам. Седнах на един чин и си оставих учебниците. Все пак не беше лесно да стигна за 10 минути до Университета. Чудех се дали ще съм с някои познат или не...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Стаята по музика     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по музика    Стаята по музика     I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:02 pm

Учителят дойде и почна да ни говори за великите певци и музиканти. После почна да ни свири на пияно. Обожавах музиката и за мен беше удоволтвие да слушам за историята и. Когато учителят почна да свири, почнах да се наслаждавам на прекрасната музика. Учителят не беше много възрастен личеше му. А и беше много добър и приятен. Исках да остана в класната стая завинаги и да слушам прекрасната музика. Часът мина ужадно бързо. Когато свършихме, аз останах в класната стая с него за да го помоля да ми разкаже още за музиката. Той ми се усмихна и започна да ми говори...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Стаята по музика     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по музика    Стаята по музика     I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 4:52 pm

Влязох отново в стаята по музика. Този път бях дошла много рано и нямаше още никои. Но това не ми пречеше. Извадих учебниците и ги сложих на чина. Тъй като вчера учителят ни беше сложил за домашно да му донесем една песен написана от нас, започнах да преглеждам моята отново за да видя дали всичко е наред. Без да се усетя почнах да си я пея. Бях в много добро настроение и нищо неможеше да го промени.С нетърпение очаквах да започне часа...
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Стаята по музика     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по музика    Стаята по музика     I_icon_minitimeЧет Май 19, 2011 1:03 am

Влязох в празната и тиха стая. Чудно как стая по музика може да е толкова тиха. Седнах на един от чиновете и си пуснах музика. Бях отишла преди всички,но не бях забравила да си взема кафе. Облегнах се удобно на стола и изчаках да бие звънеца. Уф...дано да имаше по малко познати хора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята по музика     Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята по музика    Стаята по музика     I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята по музика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стаята по химия
» Стаята по география
» Стаята по литература
» Стаята по история
» Стаята на Валъри

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Университета-
Идете на: