RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Къщата на Ани Мадисон 3290663Z Къщата на Ани Мадисон 3186694B Къщата на Ани Мадисон 3429734T Къщата на Ани Мадисон 2378429t Къщата на Ани Мадисон Wienrpg Къщата на Ани Мадисон Ea58ec93058a4818 Къщата на Ани Мадисон 3469647F Къщата на Ани Мадисон 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Къщата на Ани Мадисон 1-7 Админ Елинор Кейн Къщата на Ани Мадисон 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Къщата на Ани Мадисон 3-33 Админ Мадисън Корнър Къщата на Ани Мадисон 3429391D Админ Катрин Сю Къщата на Ани Мадисон 5-34
Affiliates
free forum


 

 Къщата на Ани Мадисон

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 7:44 pm

Къща:
Къщата на Ани Мадисон Gallery_243

Хол:
Къщата на Ани Мадисон Hol2





Кухня:





Къщата на Ани Мадисон Kouzina_2
Баня:
Къщата на Ани Мадисон 3244160i
Спалня:


Къщата на Ани Мадисон 3245516q


Последната промяна е направена от Ани Мадисон на Сря Апр 20, 2011 1:39 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 10:48 pm

След като се прибрах най после във къщи мокра до кости, си съблякох якето и се отправих към банята да се измия с топла вода. Поседях под душа някъде към половин час и се наслаждавах на водата. След това по кърпа отидох в спалнята преоблякох се и сложих мокрите дрехи за пране. Погледнах през прозореца и видях че дъжда е още по силен от преди. Май днес нямаше да спре. Отидох в кухнята взех си пуканки, след това право в хола и си пуснах един екшън филм.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 7:29 pm

След като си тръгнах от имението, се отправих към къщи но ужасно ми се въртеше главата. Паднах на улицата и неочаквано едно момче ме взе на ръце, попита ме къде живея аз му казах и той ме заведе у дома. Остави ме на леглото и си тръгна. После май съм заспала. Когато се събудих беше вече 2:30 на обяд. Станах, главата не ме болеше толкова колкото преди. Исках да видя пак момчето което ме донесе за да му благодаря но незнаех каде живее. Отидох в банята и се искъпах. После се сетих за Мадисън, чудех се "Как ли е тя?". Но незнаех и тя къде живее. След като се искъпах се чуствах много по добре. Отидох да хапна нещо, но нямах нищо за ядене тъй като бях забравила да напазарувам. Взех си якето и тръгнах за супермаркета...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 11:59 pm

След като отворих вратата, момчето пренесе Мадисън в стаята ми и ме изчака на външната врата. Аз настаних Мадисън и слязох при момчето.
- Много ти благодаря!
- За нищо. А може ли да те поканя на кафе? попита сламежливо той.
- Сега немога. Ако Мадисън се събуди?
- Е добре. Тук е телефона ми, ако размислиш се обади. казвайки тези думи ми подаде лист с телефона си и си тръгна.
Аз отидох в стаята си, взех една книга и седнах на един стол до Мадисън да чета.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 12:49 am

Усетих,че съм легнала на нещо меко,нещо като легло, някаква стая. Която със сигурност не беше моята. Отвори очи толкова рязко,че запреличах на онези дето ги обиват във филмите на ужасите.
- КЪДЕ СЪМ? - казах веднага или по скоро извиках.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 1:16 am

-В къщата ми или по точно стаята ми!Намерих те припаднала в една поляна. По добре ли си? Ако искаш да ти донеса нещо кажи.й отговорих като се постарах да я успокоя защото се беше стреснала.
- Какво стана как попадна в поляната и как загуби съзнание?
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 1:34 am

- Съня ми се збъдна. - Успях само това да кажа. Но как? Беше просто невъзможно...
- Може ли една чаша вода. - помолих я аз тъй като не ми беше лесно да говоря.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 1:43 am

-Разбира се! й казах и истичах да й донеса вода.
- А какво беше това със съня? я попитах подавайки й водата.
Бях много учудена, и си мислех дали да не я заведа в болницата за да я прегледат. Можеше да е болна от нещо, защото все някаква причина имаше за да припадне!
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:06 am

- НЕ ми се говори. - казах и отпих от водата.- Но беше свързано и с онзи който ме доведе до тук.- Изпих жадно чашата вода и и подадох празната чаша.
- Мога ли вече да си ходя? - попитах нетърпеливо.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:10 am

-Не не можеш! И да не ти се говори трябва да знам, защото този който те доведе ме покани на среща и ми даде телефона си! Искам да знам с кой се забърквам! й отговорих аз ядосана. Все пак беше свързано и с мен и исках да знам!
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:15 am

- Добре де, не викай. Ми бях на една поляна и много печеше затова реших да се скрия под едно дърово на сянка. Но някакси се озовах пред една река и аз седнах под едно друго дърво и той дойде,каза че искал да ме види полсе седна до мен и ми каза че няма да ми навреди, но аз избяга от него. Стигнах до една пещера, но той излезе от там и каза, че първо съм го повикала а сега бягам от него. - поех си дълбоко въздух и продължих. - И аз му казах,че не съм го викала и той се изпари и изведнъж земята се разтресе и аз паднах в една яма. ДОВОЛНА?!?! А сега мога ли да си вървя? - казах на един дъх всичко,без да спирам.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:27 am

-Но не разбирам. Защо идва и при двете ни? Да щом толкова искаш се махай! Сама ще си реша проблема щом теб не те интересува.
Й извиках и почти я изгоних. Не бях се ядосала на нея, а на това момче. Каква ли искаше от нас? Мислих дълго и реших на другия ден да му се обадя за да се срещнем и да видя какво иска.
- Иии Мадисън, мисля че трябва да знаеш: Научих че си припаднала като получих съобщение от скрит номер и мисля че ми го е пратило същото момче.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:36 am

Това беше на две пресечки от кафенето.Не знаех коя е къщата затова почуках на първата врата изпречила ми се на пътя.Дано бях улучила.В тъката си държах чантата с лаптопа вътре и чаках да ми се отвори...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:39 am

Точно когато щях да си лягам чух да се чука на вратата. Отворих и видян едно русо момиче.
- Коя си ти? я попитах с изморен поглед.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:40 am

- Тогава не бях припаднала, стана заметресение след като той се скри зад дърветата. Тръгнах да бягам и си ударих главата. Все пак благодаря за всичко и ще те помоля да се пазиш и да имаш едно на ум за него. - с тези думи аз се изнесох безшумно от стаята
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:43 am

- Ъ извинявай.Сбъркала съм адреса.Извинявай за безпокойството. - с тези думи тръгнах към следващата къща.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 8:11 pm

-Друг път не бъркай адресите! - й казах и й тръшнах вратата в лицето! После си легнах тъй като бях много изморена. След като се наспах, станах измих си лицето и закусих. Облякох тази блуза, тези дънки и тези токчета. Излязох и се отправих към супермаркета.


Последната промяна е направена от Ани Мадисон на Чет Апр 21, 2011 10:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 9:15 pm

След като се върнах от супермаркета се отправих към кухнята и подредих нещата.Незнаех защо но чуствах че през целия път докато се прибирах някои ме следеше, но сигурно си въобразявах... Мислех да изляза пак да се поразходя но ми мина мерака. Взех си чипс от шкафа и отидох в хола за да гледам някои филм. За щастие намерих един хубав на ужасите, седнах и започнах да гледам... Изведнъж чух шум от външната врата отидох да проверя но нямаше нищо... След няколко минути чух звънеца, кои ли беше...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 11:52 pm

Отворих и видях че няма никой. О Боже въобръзявах ли си? Може би полудявах от самота... Е трябваше да направя нещо по въпроса. Мислих и ми хрумна една идея! Можех да си купя домашен любимец! Разбира се това беше решението. Зарязах филма който гледах, прибрах чипса в шкафа, взех си чантата като първо се уверих че имам достатъчно даже предостатъчно пари в нея и тръгнах към зоомагазина който беше на другия край на града! Струваше си обаче...


Последната промяна е направена от Ани Мадисон на Пет Апр 22, 2011 3:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 12:28 am

-Е Джак това е новият ти дом! Можеш да го разгледаш. - казах на Джак щом се прибрахме в къщи и го пуснах. Той веднага почна да тича и да обикаля къщата. Май доста я хареса. Аз се качих в стаята си и наредих нещата му там ( играчките, легълцето и т.н). След малко дойде и Джак разглеждайки всичко около себе си. Аз го взех със мен долу в кухнята и го нахраних. После отидохме в хола и почнахме да играем. Бях много щастлива че това прекрасно същество беше мое...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeПет Апр 22, 2011 6:34 pm

Върнах се в къщи след като бях изгонена от часа по Актьорско майсторство. Бях супер изморена. Качих се в стаята си и видях че Джак спеше все още... Аз се проснах на леглото без да си обличам пижамата. Като се събудих на сутринта, навън валеше силен дъжд и си помислих "Поредният скапан ден". Джак не беше в легълцето си. Слязах долу и отидох в кухнята. Джак стоеше пред празната си купичка и чакаше да му сложа да яде. Искарах от шкафа кучешката храна, сипах му в купичката после му дадох и вода. Той започна да яде. После отворих хладилника и си взех мляко което си сипах в кафето. Не бях гладна по късно щях да ям. Изведнъж телефона ми звънна. Беше мяйка ми.
- Здравей мамо как си?
- Добре. Обадих ти се за да те попитам дали имаш нужда от нещо.
- Не мамо всичко си имам. Само че сега трябва да затварям.
- Добре целувам те чао.
Нейсках да говоря много. Нямах никакво настроение. Даже бях решила да си остана цял ден в къщи и да се съсредоточа върху Джак. Нейсках да се чуства самотен... Малко по късно спря да въли. Джак почна да ме дърпа към външаната врата.
- Джак сега ли точно искаш да излизаме?
В отговор той почна да ме дърпа пак навън и да лае.
- Оффф на теб кой може да ти откаже?
Качих се в спалнята и облякох една блузка с къс ръкав, къси гащи и едни маратонки. После сложих каишката на Джак и излязохме на улицата...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeСъб Апр 23, 2011 1:11 am

С Джак се върнахме от разходката.Той беше огладнял аз също. Отидохме двамата в кухнята. Сложих на Джак храна и вода, после отворих хладилника и си извадих спагетите който бях приготвила вчера. Стоплих ги, сипах си една лимонада и започнах лакомо да ям. Като се наядохме, Джак отиде в легълцето си и заспа. Аз отидох да се преобличам защото щях да ходя в дискотеката да потанцувам.Облякох си тази рокля и тези токчета. След това си сресах косата и излязох...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:08 pm

Таксито спря пред къщата ми. Платих и отключих вратата. Джак дойде да ме посрещне. Аз го гушнах, сложих му да яде и се отправих към банята. Стоях там и се наслаждавах на водата която все едно галеше тялото ми. Като свърших отидох в спалнята си и си облякох пижамата. Нямаше да лягам но не ми се търсеха и дрехи. После слязох в кухнята и си направих едно топло кафе за да се съвзема. Взех кафето и Джак и се отправих към хола. Пуснах си телевизора, но тъй като нямаше нищо интересно, взех един диск от шкафа и го пуснах. С Джак започнахме да гледаме...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 7:24 pm

Тъкмо си изпих кафето и се сетих! Оле мале имах час по музика! Качих се бързо в стаята навлякох си едни дрехи всех си учебниците и тръгнах на бегом. Все пак нейсках и от там да ме изгонят...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 4:45 pm

Прибрах се и потърсих Джак. Той беше в спалнята и си играеше но беше тъжен.
- Джак прибрах се! - му казах но той не дойде както винаги в прегрътките ми.
- Ооо Джак сърдиш ми се понеже те оставих така бързо? Трябваше да отида в университета. - му казах мило и той почна пак да подскача.Аз го взех и го заведох в банята. Щях да го изкъпя. След като го направих, го изтрих с кърпата и му сложих да яде. После отидох да се изкъпя и аз самата. След около 20 минути бях готова.Облякох едни тесни дънки, една блузка с къс ръкав и едни кецове. Взех си книгите и се отправих към университета...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Ани Мадисон Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ани Мадисон   Къщата на Ани Мадисон I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ани Мадисон
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Ерика
» Къщата на Симон
» Къщата на Травис
» Къщата на Ейми Даймънд
» Къщата на Мъйкъл Уейлс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Къщи-
Идете на: