RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Басейн              3290663Z Басейн              3186694B Басейн              3429734T Басейн              2378429t Басейн              Wienrpg Басейн              Ea58ec93058a4818 Басейн              3469647F Басейн              3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Басейн              I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Басейн              I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Басейн              I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Басейн              I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Басейн              I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Басейн              I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Басейн              I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Басейн              1-7 Админ Елинор Кейн Басейн              2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Басейн              3-33 Админ Мадисън Корнър Басейн              3429391D Админ Катрин Сю Басейн              5-34
Affiliates
free forum


 

 Басейн

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:05 pm

Това е басейна.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:51 am

Открихме басейна в имението на Ники.
-Открихме нещо.-засмях се леко.Отидох до баасеина и потопих ръката си в водата.Водата не беше хладна.Но така или иначе нямах намерение да плувам.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:54 am

-Да..така излиза.Е с дрехите ли ще скчаш...-засмях се.
-Предизвиквам те!И ти казвам,че ще скоча с дрехите..-ухилих се.Преди да е казал нещо скочих във водата с дрехите..водата не беше студена,но с дрехи не беше и много приятно блузането.Свалих ги набързо и устанах по стуен и бикини.
-Хайде..ела!-подканих го аз и му смигнах.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 1:00 am

-А не,как ще се прибера с мокри дрехи?-поклатих с глава.Нямах намерение да плувам но все пак си съблякох потника,оставих го на един от столовете.Погледнах Ники който плуваше в басеина.И реших да довърша бройката на лицевите упори,които днес бяха прекъснати от Ники и Ани.Трябваше да са поне 100.А аз бях направил някъде към 60.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm

Докато аз плувах той правеше лицеви опори..което си беше отечително.Доплувах го него и го напръсках малко с вода след което му смигнах примамливо...
-Без да искам..-измрънках докато се отдалечавах към другия край на басейна.Беше ми малко скучно.Излезнах от басейна и легнах на един от шезлонзите.Не,че имаше слънце и то вътре ,но пак беше добре..отпих от водката която още не беше свършила и гледах Майки.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:50 pm

Влязох в огромното помещение.Траках с токчетата си.Разбира се бях ги обула и сега звукът от тракането им изпълни цялата зала.Забелязах две фигури.Загледах се и различих Ники и някакво момче.Я бърза е.Онзи пътя видях с друг.Оставих кърпата на един от шезлонгите.
- Хей влюбени пиленца , да не прекъсвам нещо - провикнах се и изглежда не очакваха някой да наруши уединението им.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 4:47 pm

Ококорих очи.Не очаквах Валс да си е у дома.
-Здравей Валс..не нищо не прекъсваш..-отидох до нея и я прегърнах като леко я измокрих.
-Не очаквах да си тук..мислех,че всички сте ъм..излязли..-радвам се,че тя не беше слязла в хола до преди няколко минути..щеше да завари грозна за нея ледка..не,че нямаше да ми е малко гадно и кофти,че щеше да ме хване да се чукам с Майк..
-Това е Майкъл..той е певец..-казах аз.Може би Валс го знаеше..знам ли.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 4:53 pm

И аз я прегърнах.Тя ме намокри,но нямаше значение.И без това след малко щях да съм мокра.
- До сега бях в университета и преди малко се прибрах.Направо дойдох тук да се разхладя.Имам нужда от релаксация - засмях се.
- Приятно ми е Майкъл , аз съм Валъри - представих се на момчето ,което правеше лицеви опори и той само кимна.Певец бил.Името не ми беше познато.Седнах на ръба на басейна като топнах краката си до коленете.Обърнах глава към Ники.Изглеждаше леко разтревожена за идването ми в къщата.
- Е, да не би да съм пропуснала някой горещ момент,че изглеждаше така притеснено - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 4:57 pm

Засмях се.
-О да!Добре,че не се прибра по-рано..-смигнах и и седнах до нея.Майк беше малко по-далеч от нас и правеше лицевите си опори.Ако легна главата им щеше да е под неговата.Така и направих.Легнах и главата ми се озова под неговата.Усмихнах му се мило и го целунах след което пак се изправих.
-Аз днес не ходи мв университета...вечерта бях с Браян и днес той ме заеба в ендо кафене..-намръщих се.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:02 pm

Леко се засмях.
- И реши да се нае*еш с Майк - изкикотих се,но осъзнах ,че съм я засегнала. - Извинявай ,просто има голяма уста.Ще ми свикнеш - смигнах й.
Влязох в басейна и започнах да плувам.Първо по корем ,а после се отпуснах по гръб и затворих очи.
- Ех това е живота.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:05 pm

Не ми хареса това което каза.Не използвах Майк.Наистина харесвах това момче..или се надявах,че е така.Влезнах във водата и доплувах до нея.
-Хей аз наистина го харесвам..надявам се..-подшушнах и и направих тъжна гримаса...нямах си представа какво да правя с тези момчета..
-Да обърна резбата и да се спасявам?-изкисках се и погледнах към момчето правещо лицеви опори..толкова ли му беше интересно..
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:09 pm

След казаното едва не потънах от смях.Вече не плувах по гръб , а бях изправена и косата ми беше мокра.Пристъпите на смях идваха един след друг и в близките няколко минути не можех да се спра.
- Май ще е по-добре и тях да включиш в списъка.Така поне ще имаш по-голям избор - вече бях спряла да се смея и избърсах очите си.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:11 pm

-Не!Ти ще си първата..-приближих се към Валари.Устните ми се приближиха към нейните и аз се засмях силно.
-Не!Няма да стане..исках да те сплаша само..няма да обръщам резбата няма да ставам и би..-поставих ръка на устата си за да сдържа смехът си,но не помогна.
-Само да се беше видяла!-изцъках с език..
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 5:17 pm

Тя направо ме стресна.Като се приближи към мен сърцето ми щеше да хвръкне.идеше ми се да я убия.
- Изкара ми акъла - сложих ръка на сърцето си и я изгледах неодобрително.Мина една мисъл през акъла ми и си казах защо пък не.Ухилих се.
- Знаеш ли като се замисля няма да има нищо против да разширя спектъра си на обожатели - приближих се към нея и добрях устни до нейните съвсем леко .После веднага се отдръпнах.Тя като че ли се стресна и това ми беше целта.Засмях се.
- Спокойно не съм лесби.Просто се занасям с теб.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 8:38 pm

Слушах Ники и Валъри.В краина сметка ми стана тъпо станах и ги погледнах.Гледката беше много...ъм...странна.
-Ъм...момичета...-гледах ги.С едно странно изражение.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeВто Юни 14, 2011 1:52 am

Прихнах от смях.
-Не се и съмнявам..,но така ли иначе съм секси..ако ме искаш..-още повече се засмях.
-Ъм...момичета...-каза Майк.Погледнах го.Изражението му беше страно..сякаш е видял дух.
-Спокойно..не сме обратни!-заявих му.-Просто се базикаме..една с друга..съжалявам,че трябваше да си свидетел на това..-измрънках набързо.Легнах по гръб и направих една обиколка около Валс.Гмурнах се под водата и я дръпнах надоло,но после веднага я пуснах да излезне на повърхноста не исках да я одавя.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeЧет Юни 16, 2011 8:56 pm

-дообре.-казах.Седнах на пода и ги гледах какво правят.Не ги гледах точно момичетата,загледах се някъде в пространството.Мислих...
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeСъб Юни 18, 2011 3:11 am

Приближих се към Майк и го напръсках.
-Хайде красавецо..ела..-смигнах му.
-После ще мислим как да те сушим....,а ако бях Сирена щеше да скочиш веднага,но уви щях да те изям..-подмисхнах се мило и запърхах с мигли.

П.п:Нали знаеш какво да правиш докато аз търся човек с козел? ;д
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 9:51 pm

Засмях се.
-Добре,идвам.Само заради теб.-усмихнах се и я целунах.Свалих тениската си и я оставих някъде.Събух си обувките и скочих в басеина.Останах по дънки щяха да се намокрят но нищо,нали кулата ми беше пред къщата на Ники.

п.п.-стоп!двама,двама козел Very Happy .Да знам какво да правя,аз ще правя така...!!!
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 11:10 pm

Отидох до него и го прегърнах.
-А виждаш ли?Водата не те изяде!Или хъм..внимавай да не те изяде..все момемтн..-засмях се,но нямаше нищо смешно.Пуснах го и направих няколко движение във водата.
-Учиш ли в университета?Където се видяхме днес..-попитах го аз.

П.п:КОла!Като за пиене ,но за каране!А и е ЕДИН козел..тъй каза Джаки...
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeНед Юни 19, 2011 11:42 pm

-Може и да ме изяде.-засмях се.
-Най точно е запознахме,но както и да е...Еми нещо подобно,само трябва да се запиша за още няколко предмети.-казах.Проплувах първо до единия след това до другия край на басеина и се спрях.

п.п.-каква КОла?!?За каквао?не схванах Very Happy
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 9:27 pm

Отидох при Майк и обвих рхъце около вратът му.Долепих устни до неговите,а след това се отдръпнах леко.
-Хей Валс..искаш ли да се присъедиинш..-занасях я аз и се засмях.Избутах Майк към стената на басейна и почнах да го целувам жадно.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 10:54 pm

Първо отговарях на целувките и,но след това спрях.Докоснох с пръст устните и и се потопих в водата.Проплувах под водата таа че Ники да не ме види.Излезнах,можех да дишам вече,Ники стоеше с гръб към мен.Прегърнах я и цеунах шията и,за да усети къде съм.
Върнете се в началото Go down
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeПон Юни 20, 2011 11:32 pm

Усмихнах се когато той ме прегърна и ме целуна по шията.Обърнах се и прокарах език по неговата,а след това по устните..хъм дали това момче ме обичаше или просто ме харесваше..дали нямаше да му разбия сърцето..по дяволите трябваше да се вида с Браян и да го отрежа..о по дяволите..май наистина да обърна резбата е най-лесното решение..
-Хей Валс..ако още си навита..-смигнах и и се разсмях,а после целунах Майки.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 7:12 pm

Отвърнах на целувката и.Разперих ръце и паднах във водата.Бях много-много-много!!!щастлив!Проплувах по гръб до другата част на басеина след това обрътно при Ники.Останах да лежа ей така върху водата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Басейн              Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Басейн    Басейн              I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Басейн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Градът :: Имението-
Идете на: