RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Кафене " Blink" 3290663Z Кафене " Blink" 3186694B Кафене " Blink" 3429734T Кафене " Blink" 2378429t Кафене " Blink" Wienrpg Кафене " Blink" Ea58ec93058a4818 Кафене " Blink" 3469647F Кафене " Blink" 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Кафене " Blink" I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Кафене " Blink" I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Кафене " Blink" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Кафене " Blink" I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Кафене " Blink" I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Кафене " Blink" I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Кафене " Blink" I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Кафене " Blink" I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Кафене " Blink" 1-7 Админ Елинор Кейн Кафене " Blink" 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Кафене " Blink" 3-33 Админ Мадисън Корнър Кафене " Blink" 3429391D Админ Катрин Сю Кафене " Blink" 5-34
Affiliates
free forum


 

 Кафене " Blink"

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 3:01 am

Кафене " Blink" 3129


Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 7:20 pm

Когато излязох от имението печеше слънце а сега....вали. Толкова силно валеше,че единственото ми спасение беше кафето. Ето такова време вече ми харесва. Седнах на една маса и се загледах в прозереца които се разтересе от силния гърмеж.
- Едно кафе. - казах все така намусено на сервитьорката, но тя поне не ми направи проблеми за обноските ми просто се врътна и отпраши към бара. Седях и гледах през прозореца тичащите хора с чадъри и без чадър и им се чудех на акъла. Защо бягът ? Все едно дъждът щеше да ги стопи. Е,да и аз се бях скрила, но ако бях на тяхно място нямаше да бързам толкова, просто щях да си ходя нормално. Сервитьорката донесе кафете а заедно с него и сметката. Уф...мразех така, ами ако си поръчам още нещо и после трябва да смятам общата им цена, ами ако просто не искам да виждам цената на това което съм си поръчала? Завъртях очи и отпих от кафето, като се подигравах на хората бързащи да се приберът.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 7:31 pm

Реших да изляза малко да се поразходя. Изведнъж почна да въли дъжд. Реших да отида в кафене "Blink". И видях че там е и Мадисън.
- Здравей как си?, я попитах
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 7:58 pm

- Да, добре. Познавам ли те? - вдигнах глава към момичето което седеше право до мен. Вън все още валеше и тя беше леко мокра. Повдигнах едната си вежда и погледнах момичето.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:04 pm

-Не но аз съм те виждала, и ми се струваш приятна. отвърнах и аз като вътре си се молех да не съм прозвучала нахално
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:08 pm

Учудих се още повече. Приятна?!?! Ужас...все още не беше видяла нищо от мен как така ме опреличи като приятна. И защо все още ми виси на главата? Леле...
- Хм...интересно къде си ме виждала. - свалих поглед от нея и отпих малко от кафето.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:11 pm

-Хмм не помня много добре, но знам че съм те виждала някъде. Амм ако искаш да пием заедно по едно кафе... и отвърнах но едва ли щеше да иска да пие кафе с мен
pale
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:16 pm

- Ако според теб отвратителния ми характер няма проблем сядай, но ако не по добре си продължи, не искам да се разревеш и да ми скапеш настоението. - Строгото и безразлично изражениеи на лицето ми не се промени, седеше все така здраво закрепено. Лактите ми бяха опряни на масата а в ръжете ми държах топлата чаша с кафето.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:20 pm

-Оуу не не. Не се засягам аз лесно. И не се беспокои не съм бебе та да рева за най малкото нещо. Между другото аз съм Ани, Ани Мадисон но за теб Ани.й отвърнах като много се зарадвах че ме прие. Извиках сервитьорката и поръчах едно фрапе
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:23 pm

- Добре....аз мисля че няма нужда да се представям. Е защо дойде в Маями? - погледнах я въпросително и отпих от кафето докато тя седеше и ме гледаше.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:25 pm

-За да уча. Ти тук ли живееш?й отвърнах отпивайки от фрапето си.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:31 pm

- Да...преместих се, ново начало и не чак толкова колкото за ученето. - казах толкова бързо,че няма да се учудя ако ме накара да го повторя. Което щеше да е много гадно. Не гледах нея, гледах преминаващите хора отвън. И как един щеше замалко да падне и да забие нос в мократа земя. Усмихнах се и след като шоуто свърши погледнах към....как и беше името? А да Ани.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:37 pm

- Аз съм тук от скоро, и не познавам почти никого. Може да си ме помислила за нахална но аз съм си такава. Не ме е срам да говоря, и винаги казвам това което мисля без да увъртам. А ти знаеш ли някое интересно място тук което да посетя?я попитах и погледнах дъжда които все повече се усилваше.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 8:42 pm

- Хъх...а аз съм злобната кучка която всички мразят. Незнам как все още не съм ти издрала очите. - Засмях се и отпих от кафето. - Готино място....да, Бар "Night" ако не ме лъже памета това му беше името....
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:12 pm

-Аз не те мисля за злобна кучка. Даже си ми много симпатична. Хмм бар Night така ли? Може да се отбия някой път. Искаш ли някой ден двете да излезем някъде?я попитах надявайки се да приеме.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:23 pm

- Да не ме мислиш защото малко или много си приличаме, а за дтугите не мога да кажа същото.-Симапатична леле....дали не се превръщах в добра. Тази мисъл мина през ума ми. Не...аз...добра това няма да се случи НИКОГА. Усмихнах се подло и и казах
- Да може,все ми е едно, но само да знаеш че обичам да се напивам. А последния път когато се напих замалко да не смачкам кучето на съквартирантката ми. - Засмях се силно и я погледнах право в очите.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:25 pm

-Ооо супер! Ставаш ми все по приятна! И кога искаш да излезем?
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:33 pm

- Хм...чуй каквото и да я приятно аз не съм такава и няма и да бъда. И тази вчер се опасявам че не мога. Ще гледаме няколко момичета филм. Ако искаш и ти ела ще е забавно за другите а за мен ще е по скоро скука. - Смехът ми отново се разнесе из заведението и няколко погледа се устремиха към мен.
- Какво!!! Някакъв проблем ли имате с моя смях. - Креснах аз на хората които се бяха обърнали. Те се намръщих и се обърнаха. Усмихнах се надменно и погледнах Ани.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:36 pm

-Кой филм и с кой момичета? й отговорих аз като си поръчах още едно фрапе.
Върнете се в началото Go down
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:39 pm

След училище реших да отида на някое по-приятно място. Отбих се в кафене "Blink". Влизайки видях Мадисън да седи на на една с маса с непознато момиче, което бях виждала в училище.
- Имате ли нещо против да седна при вас? - питах и веднага се настаних, без да изчакам отговора, да..беше малко грубо.
- Здравей Мадисън. - Казах и се засмях. - Здравей, как е името ти? - Казах на непознатото момиче и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:41 pm

-Филм...незнаем, но със сигурност ще е страшен а момичетата ще бъдат съквартирантките ми и още няколко, незнам и аз колко. - Вдигнах ръмене и погледнах към прозореца. Боже заваля по силно!!! Как щях да се приббера.А пък и започна да ми писва в това кафене. Мигнах за миг и що да видя Катрин седеше до мен. Какво, тя сегуваше ли се?!?! Погледнах я невярваше.
- Ти...от къде се пръкна?


Последната промяна е направена от Мадисън Корнър на Вто Апр 19, 2011 9:42 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:42 pm

-Хм Ани Мадисон наричай ме Ани. Аз нямам нищо против да седнеш, но като гледам ти вече го направи... Таа как се казваш? Да те почерпя едно кафе?
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:44 pm

Мадисън Корнър написа:
- Хм...чуй каквото и да я приятно аз не съм такава и няма и да бъда. И тази вчер се опасявам че не мога. Ще гледаме няколко момичета филм. Ако искаш и ти ела ще е забавно за другите а за мен ще е по скоро скука. - Смехът ми отново се разнесе из заведението и няколко погледа се устремиха към мен.
- Какво!!! Някакъв проблем ли имате с моя смях. - Креснах аз на хората които се бяха обърнали. Те се намръщих и се обърнаха. Усмихнах се надменно и погледнах Ани.

-Да и на мен ми писна да се наливам с фрапета. Искате ли да идем на друго място, тук наблизо?
Върнете се в началото Go down
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:47 pm

- Казвам се Катрин, можеш да ме наричаш Кати. - казах и се усмихнах - Не, благодаря - отговорих. Сервитьорката дойде и си поръчах кафе. Но като гледах не бяха особено очаровани от присъствието ми, тъй като се самопоканих :
-Е, ако преча ще се преместя на друга маса.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:49 pm

- Да ще е добре. - усмихнах се злобно и изпих последната глътка кафе от чашата. А след това огледах и двете, много внимателно.


Последната промяна е направена от Мадисън Корнър на Вто Апр 19, 2011 9:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене " Blink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафене " Blink"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: По улиците на Маями-
Идете на: