RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Кафене " Blink" - Page 2 3290663Z Кафене " Blink" - Page 2 3186694B Кафене " Blink" - Page 2 3429734T Кафене " Blink" - Page 2 2378429t Кафене " Blink" - Page 2 Wienrpg Кафене " Blink" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Кафене " Blink" - Page 2 3469647F Кафене " Blink" - Page 2 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Кафене " Blink" - Page 2 1-7 Админ Елинор Кейн Кафене " Blink" - Page 2 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Кафене " Blink" - Page 2 3-33 Админ Мадисън Корнър Кафене " Blink" - Page 2 3429391D Админ Катрин Сю Кафене " Blink" - Page 2 5-34
Affiliates
free forum


 

 Кафене " Blink"

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:50 pm

-Не просто ми дотегна тук.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:51 pm

- Знаеш ли на мен ми е все едно, но един малък проблем на вън вали толкова силно,че дори една капка може да ти направи сътресение на мозъка. - казах аз и посочих с пръст към прозореца.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:53 pm

-Xмм тогава ако искате елате у дома. Съвсем на близо е, а и имам много голям чедър които ще побере и трите ни.


Последната промяна е направена от Ани Мадисон на Пет Апр 22, 2011 4:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Катрин Сю

Катрин Сю


Брой мнения : 35
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:55 pm

Явно Мадисън искаше да се заяжда. Хм..та тя ми е съквартирантка, какво й става? Но както и да е.. няма да стоя дам където съм нежелана :
- Щом е така чао. - Казах и си облякох якето. - Довиждане Ани, може някой път да се засечем в училище - казах, усмихнах се и излязох от кафенето. На вън валеше доста силно..най-добре да се прибера в къщи. Дано Мадисън не ме изгони и от там..
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 9:56 pm

Намръщих се. Не си падах много по гостуванията още повече пък да се гъчкам в един чадър с още две момичета.
- Както казах на мен ми е все едно,но аз ще вървя под дъжда.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 10:00 pm

За каква се мисли тази Катрин? Никoй нея е гонил даже я поканих да дойде у нас.Но както иска, няма да се занимавам с нея нека да се мокри.
-Таа Мадисън добре щом искаш.Доколкото за довечера няма да мога да дойда, смятам да отида в бара. Ако все пак си промениш решението ела към 7. Аз сега смятам да отида някъде да ям че огладниях.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 10:03 pm

Не обърнах внимание когато Катрин напусна кафенето.Просто продължих с разговора сякаш никой не е идвал и не ни е прекъсвал разговора.
- Добре както искаш, но ако все пак и ти размислиш ела аз поне няма да ти тръшна вратата. Докато на съквартирантките ми няма как да им я тръшна колкото и да исках. - засмях се и облякох тънкото яке (без качулка). Преди Ани още да се беше осетила аз вече вървях под дъжда на път към имението.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 9:12 pm

Влязохме в кафвето с Ани. Май това кафе ми беше любимо. Насочих се веднага към една маса и седнах точно на стола пред прозореца. Облегнах се на стола и иазчаках сервитьорката да дойде. Уф...мразех когато трябваше да ги чакам.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 9:39 pm

Мадисън ме заведе в кафене "Blink". Като дойде сервитьорката попита:
- Какво ще желаете?
- За мен една вода моля - казах на бързо аз. Гледах през прозореца и си мислех за различни неща.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 11:35 pm

- Кока кола. - усмихнах се злобно на сервитиорката и гледах как милата и усмивка се изпари от лицето.
- Та какво правеше в имението когато излязох? - обърнах се към Ани, но тя не ми обърна кой знае колко внимание.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 11:57 pm

Аз бях много замислена и изобщо не чух какво ме попита Мадисън.
- Би ли повторила? Съжелявам но днес съм много разсеяна. - казах на Мадисън като подозирах че ще се ядоса но какво да правя.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 12:05 am

Завъртях очи.Ах как мразех да повтарям.
- Какво правеше в имението когато аз излязох? - повторих бавно така че да успее да хване всяка малка думичка. Повдигнех вежди и очаквах отговора й.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 12:11 am

- Казах ти. Чух викове и се уплаших да не е станало нещо.Найстина какво точно стана? - я попитах учудено аз и пак погледнах през прозореца. Повиках сервитьорката и й казах:
- Бихте ли ми донесли едно кафе?
- Разбира се веднага.
След няколко минути вече държах кафето.
- Мадисън искаш ли да отидем накъде да ядем че огладнях?
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 25, 2011 12:21 am

- Ами... скаракхме се със съквартирантките ми. - казах спокойно аз сякаш беше нещо нормално.Което до някъде е така.
- Мадисън искаш ли да отидем накъде да ядем че огладнях? - чух я да казва. Замислих се...да,определно нямаше да откажа нещо за ядане.
- Да, става. - казах небрежно и виканх сервитьорката,за да платя сметката.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 2:39 am

Заведох го в кафенето в което се запознах с Мадисън. Честно казано не се сещах за друго. Седнахме на една маса и неочаквано навън заваля.
- Боже сега как ще се прибера в този дъжд? - извиках ядосано.
- Една студена лимонада - казах на сервитьорката.
- Певец значи... - се обърнах към Майк.
- Интересно... И аз мислех да ставам певица но после се отказах
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 2:46 am

-Ще се приберем с колата ми.Виждах вече това място и някъде тук близо оставих кулата си така че не се притеснявай.-поръчах си кока-кола и ние продължихме разговора си-Да...Певец.Защо не си певица,се е случило.Е ако не искаш не казвай.А сега какво си актриса ...филмова звезда.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 2:51 am

- Ами объркано е... Аз исках да съм певица родителите ми искаха да стана адвокат... Не не съм нито актриса нито филмова зведа. Аз съм лекар. Е, има още много нещо за научване но ще се справя. - казах и започнах да пия лимонадата си.
- Ако някога се разболееш не се колебай да дойдеш при мен - казах иронично.
- Е, мен не ме дават по телевизията но пък в Лондон имах страшно много пациенти - погледнах навън. Вълеше много силно...
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 3:09 am

-Ако си мислиш че станах певец само зада ме показат по телевизията то жестоко се лъжеш,аз обичам да пея и с това се опитвам да повдигна настроението на някой друг който ме слуша.Аз не съм много по болестите ,но добре ще дойда при теб.Радвам се че тук има някой лекар на който да му имам доверие.А и не е нужно да те показват по телевизията,най важното е да сидобър във това което правиш.-усмихнах се и я погледнах на вънка валеше много силно .
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 3:37 am

След дългите часове които прекарах в училище се бях запътила към кафенето. Бях сложила качулката си и вървях бавно до кафенето. Влязох вътре и свалих качулката, огледах внимателно хората и видях Ани.Реших да не и преча и седнах на една маса пред прозореца както обикновенно,но не за да се наслаждавам на дъжда. А да се наслаждавам на минаващите хора които тичаха,за да се спасят от дъжда сякаш беше нещо с което можеше да ги стопи. Поръччах едно кафе и се засяпах в прозореца.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 12:08 pm

- Хей само те дразня. Всеки човек има правото да избира какво ще работи. Просто повечето певци го правят за да станат известни и това е което ме дразни. Ей виж там е Мадисън - казах и тръгнах към масата на която седеше Мадисън.
- Здрасти ако искаш ела да седнеш при нас - казах и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 3:43 pm

Ани стана и отиде кам момиче което току що беше влезнало в кафенето.
-Тук,в този град имали вобще момчета?-питах се аз и се засмях на ум.Отпих от колата си.
-След кафенето ще отида при Ники,да ме разведе из града...ъм...натам ще видим какво ще правя.-измислях пленове за днеска.Погледнах в страната на двете момичета,те нещо си говориха.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 7:38 pm

Докато чаках Мадисън да отговори погледнах чесовника си. Отидох пак при Майк.
- Трябва да тръгвам ще ме закараш ли? - попитах като си облякох якето.
- Мадисън извинявай но трябва да тръгвам ще се чуем друг път - казах на Мадисън
Върнете се в началото Go down
Майкъл Уейлс

Майкъл Уейлс


Брой мнения : 63
Join date : 24.05.2011

Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitimeСря Май 25, 2011 7:45 pm

-Да,добре.-Усмихнах се.Станах.И ние тръгнахме към изхода.Не беше много сложно да си открия колата.Потеглихме...Закарах я там където поиска,и когато се разделихме й казаах "Чао".След това отидох при Ники.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене " Blink" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене " Blink"   Кафене " Blink" - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафене " Blink"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: По улиците на Маями-
Идете на: