RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Кафе " Sunshine" 3290663Z Кафе " Sunshine" 3186694B Кафе " Sunshine" 3429734T Кафе " Sunshine" 2378429t Кафе " Sunshine" Wienrpg Кафе " Sunshine" Ea58ec93058a4818 Кафе " Sunshine" 3469647F Кафе " Sunshine" 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Кафе " Sunshine" 1-7 Админ Елинор Кейн Кафе " Sunshine" 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Кафе " Sunshine" 3-33 Админ Мадисън Корнър Кафе " Sunshine" 3429391D Админ Катрин Сю Кафе " Sunshine" 5-34
Affiliates
free forum


 

 Кафе " Sunshine"

Go down 
+3
Валъри Сомърхолдер
Симон О'Конъл
Мадисън Корнър
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 2:12 am

Кафе " Sunshine" Purple_cafe


Тук всички любители на кафе или други напитки (без алкохол) сядаха и си почивах, разговаряха с приятели и се наслъждаваха на момента.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 3:36 am

Влезнах в кафенето и се огледах.На съседните маси бяха насядали групи от по 3-4-ма души ,смееха се шумно и говореха на висок глас,напълно забравили за света около тях.Пред погледа ми се мярна малко,заоблено прозорче и маса с два стола срещу него.Направих няколко големи крачки и седнах там.Околните ме огледаха подозрително и секунда след това се върнаха към заниманията си.Наведох се към чантата си и от там извадих малък лаптоп.Лъскавата му черна повърхност проблсна под лъчите на залязващото слънце и за момент заслепи очите ми.Прокарах ръка по капака и потръпнах от...Удоволствие.Всеки допир,всяка миризма,всеки признак на живот...Да се чувствам жива е едно от малкото удоволствия на които мога да се насладя...И го правя с пълна сила.Из помещението се разнесе звукът на тежък метъл и внезапно поне 20 чифта очи се впиха в мен.Настръхнах.Мразех да съм в светлината на прожекторите.Измъкнах телефона от джоба си и погледнах дисплея-1 ново съощение.В този момент,над мен се надвеси русо,високо момиче с престилка-сервитьорката.
-Какво ще желаете?-леле...Чувствах се толкова малка в сравнение с нея...На това му се казва внушителен ръст...
-Чаша капучино и едно домашно кексче,ако обичате.-когато тя се отдалечи,отворих съобщението.
"Да се криеш в сенките не е признак за достойнство.

Ще те чакам на светло."-Неподписано и напълно безсмислено съобщение.Какво по-дяволите е това?Огледах се объркано...Добре,това определено е странно.Отворих лаптопа си и потънах във филосовски разсъждение по есето си.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 4:08 am

След филма отидох в кафенето.Имах нужда да се разсея.Малко в повече ми дойде клането.Стегнах опашката си и се насочих към една от масите.Оглеждах се за някой познат.Имаше различни хора :някои сами , други по двойки , а трети бяха по цели компании и се забавляваха.Ех, как ми се искаше и аз да съм в някоя забавляваща се компания..Както си гледах околните , се спънах и за малко не паднах.Подпрях се на съседния стол , за да се задържа.Обърнах се , за да видя в какво се спънах и зърнах чанта за лаптоп.Погледнах притежателя й - беше едно момиче , пишещо на лаптопа си.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 4:11 am

-Хей,добре ли си?-изправих се и се приближих към непознатата.Носеше русата си коса на стгната опашка,което и придаваше интелигентен вид.Леле...ТОва май е първия човек,който да ми направи добро впечетление тук.За нещастие,докато се изправях,чашата с кафето падна и се претъркули по масата,заливайки лаптопа ми и голяма част от блузата на момичето.-Господи!Извинявай..-продължих.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 4:18 am

Тя ми се извини, но в стремежа си да ми помогне бутна кафето.То поля лаптопа й и част от светлосиния ми потник.По дяволите!Потуших гнева си.Няма нужда да си го изкарвам на непознатата.
- Спокойно няма проблем - казах й мило.
- Май лаптопа ти пострада - добавих леко притеснена.Блуза да се олее е едно , но техника - това вече е друго. Взех няколко салафетки от съседната маса и започнах да попивам кафето около лаптопа й.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 4:23 am

-Зарежи лаптопа...Просто предмет.Но потникът ти май не изглежда добре...-направих виновна физиономия и грабнах още няколко салфетки от масата,с които направих безнадежден опит да попия кафто.-Виж,жиея наблизо...Ако искаш може да се отбием до вкъщи...Мисля,че имам един шотландки препарат,с който всички петна изчезват...-Ъм...да не би току-що да я поканих вкъщи?Ясно Маями наистина променял хората...
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 4:29 am

Тя започна да ми търка блузата.Почувствах се малко неловко.
- Не няма проблем.Просто един потник.Имам още един като този за всеки случай- усмихнах й се.
- Впрочем аз съм Валъри.А ти?
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 4:35 am

-Симон.И на мен.-подадох ръка за поздрав,когато телефонът ми иззвъня отново.Едва не си счупих пръстите докато го вадех от джоба.Ново съобщение."Може би след като не пожела да се срещнем в ранните часове на деня,ще приемеш среща в укритието на мрака?А може би нямаш право на избор?Наблюдавах те.Остава само ти да ме видиш."
-Какво по дяолите?!-изкрещях изнервено.От това наистина ме побиваха тръпки.В началото реших,че някойе объркал номера,но това вече беше прекалено...Вцепенение прикова тялото ми на място.Цялата кръв от лицето ми се изпари и внезапно придобих вид на призрак.Как щях да се прибера сега?
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 4:38 am

Подаде ми ръка и тъкмо да я приема , когато телефона й извъня.След като прочете съобщението пребледня.
- Симон, добре ли си? - попитах я.
Какво ли толкова пишеше , че живеца в нея да изчезне.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 4:46 am

Не можех да я забъркам.Дори не знаех аз в какво съм се забъркала.Дали да не я помоля да ме изпрати?А после?Умът ми препускаше бясно,за разлика от тялото ми.То стоеше вцепенено и с празен,ужасен поглед.
-Не..Тоест,да,добре съм.-усмихнах се разсеяно.Беше ми повече от ясно,че и за миг не ми е повярвала,но това беше най-доброто ,което можех да направя в този момент.Цяло чудо си е,че успях да изрека нещо.-Виж,много,ама наистина много съжалявам за ризата.Живея на две пресечки от тук,отбий се тея дни и ми дай блузата,аз ще се погрижа за петната и ще ти я върна.Трябва да тръгвам-полетях към вратата,като съвсем изключих за лаптопа си.Вероятно по-късно щях да съжалявам за него,но сега той беше най-малкият ми проблем.Вероятно ме преследваше психопат.Или изнасилвач?Убиец?Бос на мафията?Всички страшни филми,които някога бях гледала сега се стовариха върху мен с пълна сила и безпощадно премазаха и последната капка смелост,останала в мен.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 2:09 am

Малко се посъвзе , но си личеше , че нещо не е наред.Следка като ми каза къде живее и да й занеса блузата си се изнесе набегом сякаш някой я преследваше.Останах на мястото си.Все още не можех да осъзная какво я бе накарало да избяга.Дори си беше забравила лаптопа , който все така седеше мокър от кафето.Взех няколко салафетки и започнха да го попивам.Няколко погледа се впис алюбопитно към мен , но само за малко...Лаптопа беше напълно избърсан и за щастие не беше повреден.Погледнах отворения прозорец.Явно е писла нещо.Знаех , че не е редно , но се зачетеш в написаното..беше много добро.Момичето определено имаше талант.Запазих написаното й и прибрах лаптопа в чантата, която също беше забравила.щях да се опитам да я намеря , но първо трябваше да махна окапаната блуза.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:28 pm

Като излязох от Университета, видях на близо едно кафене и се отправих към него. Седнах на една маса и повиках сервитьорката:
- Какво ще желаете госпожице? - ме попита мило тя.
- Едно кафе с 2 лъжици захар. - и отвърнах аз.
След има няма 5 минути ми го донесе. Аз започнах да пия и да мисля за музиката. Беше ми се набила в главата и само за нея мислех...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeНед Апр 24, 2011 8:50 pm

Изпих си бързо кафето, и се отправих към университета но получих съобщение от едно момиче с което си бяхме говорили че часът се отлага. Аз тогава тъгнах по една улица, която не познавах, все така замислена...
Върнете се в началото Go down
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:00 am

Тръгхнахме към кафенето. Влезнахме и си поръчах едно силно кафе с една сладка.
-Хайде поръчай си нещо - казах и аз . Гледах я и си мислех за нея. И не се здържах докато си избираше нещо я целунах.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 3:04 am

Отвърнах на целувката му след което оставих менюто и се намръщих
-Аз попринцип не обичам да ям много,но една кола може да ми дойде добре.-усмиханх му се мило.Сервитьорката взе поръчката ни и каза,че ще я донесе след малко.
-Ъм Браян..обичал ли си някога така силно-попитах го аз тихо.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:36 am

-Ами мило не съм обичал никой както теб сега - целунах я докато чакахме поръчката.
-А ти обичала ли си - попитах от любопитство - защото аз те обичам безкрайно много.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:40 am

-Ъъ аз?-засмях се
-Не..нямаше кой.В гимазията бях като..някаква си кралица за всички.Всички ме познаваха и момчетат само зареди славата бяха с мен и естествено бях с тях зареди секса и така,но ми писна накрая и реших да се отдам на любовта срешнах теб и ето ни тук-целунах го отново
-И аз те обичам безкрайно много.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:43 am

-Ясно и аз бях така - казах и аз и поръчката ни дойде
-Заповядайте. - каза сервитьрката.
-Ник какво ще правим днес - попитах я аз и започнахме да се храним....
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:49 am

-Не знам-казах
-Може да повторим случилото се вчера-казах палаво
-Събота е..не съм на даскало такаче,но мисля да почвам работа-засмях се
-Колкото и двете думи да не могат и да не искам да се впишат и да имам златната кредитна карта на майка ми коеот означава неограничено пазаруване..май ще трябва да работя-изпуфтях.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:51 am

-Да съгласен съм и аз трябва да си намеря работа и също така, да искам да го повтаряме много пъти това от вчера . - казах и аз усмихнато .
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeВто Май 10, 2011 2:54 am

-Ах..,но аз не мисля,че ще мога да работя се пак това тяло и рябота-изкикотих се.В това което ми донесе сервитьорката да не е имало алкохол.Отпих от напитката си и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 3:53 pm

-Еххх твоето тяло е толкова хубаво, но и работа трябва да има. - усмихнах се и я целунах нежно.
-Тааа кога ще повторим това от вчера Smile - попитах я усмихнат.
- Нали знаеш колко те обичам.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 3:55 pm

-Хъм къде искаш да го повтрим?Тук..тоест в тоалетните-засмях се
-У нас,у вас или в хужата-на лицето ми се появи палава усмивка.
-И ти знаеш колко те обичам.-станах от мястото си и седнах в него като почнах страстно да го целувам.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Браян О'Конър

Браян О'Конър


Брой мнения : 54
Join date : 13.04.2011
Age : 27
Местожителство : София

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 3:59 pm

Ник седна в мен и започнахме да се целуваме страстно.
-Ами....в хижата можем пак да отидем ако искаш - продължихме да се целуваме.
-Къде искаш сега да отидем. - попитах я аз
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com
Никита Сандърс
Admin
Никита Сандърс


Брой мнения : 199
Join date : 10.04.2011

Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:02 pm

-Незнам мило-казах му аз.
-Нека да е..някъде на ново място..може у нас в кухнята-изсмях се
-Не обещавам да е удобно не обещавам,че няма да има никой-на лицето ми се появи предизвикателна усмивка
-Какви само ги говоря а?-изскях се и поставих ръка пред устаа си сякаш потисках смеха си да не излезне навън.
Върнете се в началото Go down
https://miami-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кафе " Sunshine" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафе " Sunshine"   Кафе " Sunshine" I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафе " Sunshine"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Заведения-
Идете на: