RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Бар "Night"  3290663Z Бар "Night"  3186694B Бар "Night"  3429734T Бар "Night"  2378429t Бар "Night"  Wienrpg Бар "Night"  Ea58ec93058a4818 Бар "Night"  3469647F Бар "Night"  3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Бар "Night"  I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Бар "Night"  I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Бар "Night"  I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Бар "Night"  I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Бар "Night"  I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Бар "Night"  I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Бар "Night"  I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Бар "Night"  1-7 Админ Елинор Кейн Бар "Night"  2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Бар "Night"  3-33 Админ Мадисън Корнър Бар "Night"  3429391D Админ Катрин Сю Бар "Night"  5-34
Affiliates
free forum


 

 Бар "Night"

Go down 
+2
Елинор Кейн
Мадисън Корнър
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 2:35 am

Бар "Night"  Pearl+at+night+bar



Барът представляваше изискано място, но не само за изискани хора. Всеки беше добре дошъл тук, а който дойдеше се забавляваше както никога в живота си и си прекарваше страхотно. От тук идва и името му -барът работеше от 8:00 вечерта, до 8:00 сутринта.
Върнете се в началото Go down
Елинор Кейн

Елинор Кейн


Брой мнения : 15
Join date : 11.04.2011
Age : 26

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 2:19 am

Влязох в бара. Имах нужда от питие, например коктейл. - Барман, един коктейл моля. - След няма 2 минути ми донесе питието. Отпих от него и се замислих за живота си... Живота ми е еднообразен, само купони. Трябваше да си намеря хоби или гадже. Все едно животът е пред мен. Ще измисля нещо ...
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 2:27 am

Имах нужда от нещо с което да се освежа. Може би...една бира ще ми дойде добре? Ако ми дадът, но аз много добре знаех как да получа това което исках. Влязох в бара. Силна музика,задимено място и нито един познат. Огледах се, я това там не беше ли новата ми съквартирантка. Ха...само нея все още не бях я подлудила, но щом е тук явно си преличаме малко или много. Имаше само един начин да разбера като просто отида при нея, но първо трябваше да се здубия с бира.
- Здрасти. - усмихнах се мазно да бармана. - Една бира. - казах аз и го погледнах толкова средоточено и злобно,че той даже не можа да си намери място. Накрая естествено получих това което исках. Доволна тръгнах аз към масата на непознатата.
- Хей...ти си новата ми съквартирантка нали? - повдигнах вежда и отпих от бирата като не свалях поглед от нея.
Върнете се в началото Go down
Елинор Кейн

Елинор Кейн


Брой мнения : 15
Join date : 11.04.2011
Age : 26

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 2:35 am

- Да, предполагам. - Отпих от коктейла. - Седни, нуждая се от компания. - Усмихнах се. Бях щастлива, че има с кого да поговоря. Може би ще се сприятеля с момичето. - Аз се казвам Елинор, но може да ми измислиш някакъв прякор. Не ми е проблем. - Засмях се. - Ти как се казваш ? На колко си ... - Започнах да я разпитвам. Исках да знам повече за нея, нали сме съквартирантки.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 2:39 am

Леле колко бързо ми се нахвърли, но нямаше къде другаде да седна или при нея или при онези откачалки на другата маса които ме гледаха толкова перверзно,че чак ми се искаше да им исипя бирата на главите. Погледнах ги строго и те отместиха поглед, така че реших да седна при Елинор.
- Мадисън и съм на 17. - казах на бързо аз сякаш нямах търпение да отпия от бирата.
- А ти на колко си? - погледнах я въпросително.
Върнете се в началото Go down
Елинор Кейн

Елинор Кейн


Брой мнения : 15
Join date : 11.04.2011
Age : 26

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 2:46 am

Отпих от коктейла и й отговорих. - На 18г. съм. - Не знаех за какво да си говоря с Мадисън. - Мади, нали може да ти викам така ? - Погледнах я странно. - Разкажи ми повече за себе си, тъй като нямаме тема за разговор... - Отегчителен поглед се появи на лицето ми. - Надявам се няма проблем. Ако искаш може аз да започна първа, въпреки, че няма нищо интересно в живота ми ... - Отпих от питието и изчаках да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 2:50 am

Не, не можеш. Мразя да ми казват така сякъш съм някакво 5 годишно момиченце. - Отново отпих от бирата. Защо хората си мислят,че могът да ме наричат Мади, Уф...
- Ами...какво да ти кажа? Животът ми е много скапън и скучен и мразя да говоря за него още повече и за родителете ми. - Отново отпих от бирата. Явно днес щях да се напия.
Върнете се в началото Go down
Елинор Кейн

Елинор Кейн


Брой мнения : 15
Join date : 11.04.2011
Age : 26

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 2:56 am

Засмях се. - Разбирам. Извинявам се ! Вината е моя ... - Изпих си питието, затова поръчах още едно. - Моят живот също не е интересен. Завърших университет... Тази година и сега трябва да си намеря работа. - Изгледах я натъжено. Трябва да работя, а толкова ме мързи ... - Ти за какво учиш ? - Отпих от коктейла и се чудех какво да правя.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 2:59 am

Хм.. Бар незнам какво правех тук... може и търсех приятели или незнам... не бях по приятелствата, но все едно. Влезнах в бара и са поръчах мартини. Огледах се и видях две момичета на една маса. Реших да отида и да ги заговоря. Бях на около 5 метра от тях когато видях, че на съседната масаимаше някакъв тъпак който ми намигаше и ме гледаше первизно и правеше нещо странно с езика си. Не се стърпях и отидох при него:
- Виж престани да правиш така че ме дразниш.
- И какво ще направиш? - каза той и се направи на уплашен.
- Ще направя това.
Тогава отпих голяма глътка от мартинито. Пръснах в лицето му останала част и му одарих едно круше. Той падна от столо си и повлече един от неговите перверзини приятели с него. И му потече кръв от носа. Тогава отидох до бара и взех една бира и отпих от нея.
Върнете се в началото Go down
Елинор Кейн

Елинор Кейн


Брой мнения : 15
Join date : 11.04.2011
Age : 26

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:09 am

Видях как едно момиче удари един "маниак" и отидох при нея. - Браво на теб. - Засмях се. - На мен нямаше да ми стигне куража да го направя... - Отпих от питието. - О, да... Казвам се Елинор, а ти ? - Усмихнах се. Радвам се, че на този свят има момичета, които се защитават. - Браво ! Това направо ме изкефи. Даже му потече кръв от носа ! - Засмях се. - Надявам се да станем приятелки, допадаш ми ! - Усмихнах се и отново отпих от питието си.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:16 am

- Хм...чесно да ти кажа незнам какво да уча. - Изражението ми беше сериозно и малко тъпо. Тъкмо отпивах от бирата когато едно момиче фрасна чашата си в едно от момчетата на съседната маса. Леле ТОВА вече ме изкефи. Засмях се и повдигнах ботилката към момичето в знак на поздравление. Отпих от нея и с удоволствие гледах как онзи тип търчи с вдигната глава нагоре към тоалетните.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:17 am

Влязох в бара.Огледах се и доколкото видях имаше един пич с разкървавен нос.Жалко , изпуснала съм нещо интересно.На съседната маса имаше две момичета.Загледах се още по-добре и различих Мадисън.Олеле! До нея имаше едно друго момиче , което въодушевено говореше с трето.Отидох до бара и си взех една бира.
- Здравейте момичета - казах им. - Ти не си ли най- новата съквартиратка? - посгледнах момичето , което говореше. - Аз съм Валъри.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:19 am

Засмях се на глас тва момичебеше готино.
- Тенкс отчасти беше за да ми стане кеф. Мразя момчета които мислят, че всички момичета са к*рви. А и повечето се мислят, че жените са слаби и нищо не могат и се мислят за по висши - изсмях се силно. - Трябва някой да им натика малко мозък в глават. А този начин - и посочих момчето което тикаше кърпички в носа си - е доста ефективен. Аз съм Ерика, но може да ме наричаш Ери.
Докато говорех едно момиче се приближи до нас и ни поздрави.
Върнете се в началото Go down
Елинор Кейн

Елинор Кейн


Брой мнения : 15
Join date : 11.04.2011
Age : 26

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:25 am

- Приятно ми е Ерика, приятно ми е Валъри, аз съм Елинор. - Усмихнах се. Не съм вярвала, че в бар в Маями може да се запознаеш с толкова готини мимичета. - Един коктейл. - Казах на бармана. - Е, права си, трябва да се научат, че не всички сме к*рви, но аз например не бих имала смелостта да го направя. Все пак не знам с кой се забърквам. - Засмях се и отпих от питието си.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:28 am

- Ако имаш предвид съквартирантка в имението. Не. Живея в съседната къща - казах на момичето което туко що дойде. исе Обърнах към Елинор.
- Принципно съм си смела и не ми пука много с кого се залърквам мого даа се защитавам.
Пинах от берата си и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:30 am

Бирата свърши. Ужас !! Тръгнах към бара,за да си поръчам още една и видях останалите.
- Една бира. - бармана се поколеба, но после ми я даде.
- Хей страхотен удър. - засмях се и отпих от бирата.- Наистина си го заслужаваше.
- Как се казваш? -попитах момичето, като естествено се направих че не виждам блондито което седеше до мен.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:32 am

- Ами прави сте.Ние жените сме много по-силни отколкото изглеждаме.И честно казано съжалявам , че не съм видяла какво се е случило преди малко - засмях се.
- Елинор , ти да не би да си новата съквартирантка? - попитах я и отпих от бирата.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:34 am

Погледнах момичето което дойде до нас. Беше типично готик момиче. Със злобно изражение. Отчасти и аз бях готик такаче кво толкова не ми направи голямо впечетление.
- Ерика-отговорих безразлично. - А ти?
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:37 am

Огледах я от глава до пети. Брех това момиче наистина ми харесваше не беше като онези останалите...
- Мадисън. - казах аз и отново отпих от бирата. Онова момче тъкмо се връщаше от тоалетната и ни поглдна няка си кръвнишки. И естествено всички се спукаха да се смеят, дори и аз.
Върнете се в началото Go down
Елинор Кейн

Елинор Кейн


Брой мнения : 15
Join date : 11.04.2011
Age : 26

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:37 am

- Да. Права си. Аз лично съм решила да уча карате, но не съм сигурна, че ще ми се отдаде. - Засмях се... - Знам, че сега се запознахме, но искате ли да гледаме филм ? Аз ще купя пуканки, сок, бонбони... - Усмихнах се и отпих от питието. - Някой трябва да вземе филма ! Хайде, ще е забавно ...
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:41 am

Избухнах в смях след като пича с ударения нос ни изгледа.
- Напълно съм съгласна.Аз ще ти помогна с пуканките Елинор и впрочем подкрепям идеята за карате.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:42 am

- Хм...навита, но да е...страшен. - повдигнах вежди и отпих жадно от бирата като се опитвах да не обръщам внимание на всички тези погледи които се бяха втренчили в мен. Сякаш се чудеха " Как мога да изпия толкова много"
Върнете се в началото Go down
Елинор Кейн

Елинор Кейн


Брой мнения : 15
Join date : 11.04.2011
Age : 26

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:43 am

- Добре захващам се ! - Усмихнах се, след което се запътих към магазина. ...

ПП: Ставам. Ще довършим утре.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:44 am

Часовникът вече показваше 11 и половина вечерта,когато най-после стигнах до бара.Последните няколко часа прекарах в разопаковане на кашони и сега най-накрая имах възможността да затъпя болката в ръцете,причинена от късане на тиксо.Приближих се към вратата и прокарах бавно пръсти по дължината на бравата,обходих всяка извивка,сетне натиснах дръжката и влезнах в помещението.Миризма на цигари,алкохол и десетки парфюми лъхна в лицето ми с пълна сила,което едва не стана причина да изпразня съдържанието на стомаха си.Пристъпих несигурно навътре,след което се огледах и без капка изненада установих,че изобщо не се вписвам сред морето от амазонки и костюмари.Ярко жълтият ми потник и шарените кецове силно контрастираха с високите токчета и късите рокли с дълбоки деколтета на заобикалящите ме момичета.Чудатият ми вид ми спечели няколко подозрителни погледна,но аз ги игнорирах и се приближих към бара.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:44 am

Онова моче тъкмосе връщаше от тоалетнатаи ме изглада кръвнишки. Аз пък от моя стрна му пратих една въздушна целувка.
- Елинор не започвай карате. Не съм опитвала, но мога да ти кажа, че по-добре на таекуон-дото. По хубаво и красиво е от каратето. А за филм оки и аз искам страшен, но не сок, а кола. И ако искаш вземи пуканки аз ще взема жилирани бонбони. И можели някой ужаси?
Попитах и ги погледнах всичките Мадисън май беше доволна от избора ми на филм.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Night"  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Night"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Дискотека "Night Life"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Заведения-
Идете на: