RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Бар "Night"  - Page 2 3290663Z Бар "Night"  - Page 2 3186694B Бар "Night"  - Page 2 3429734T Бар "Night"  - Page 2 2378429t Бар "Night"  - Page 2 Wienrpg Бар "Night"  - Page 2 Ea58ec93058a4818 Бар "Night"  - Page 2 3469647F Бар "Night"  - Page 2 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Бар "Night"  - Page 2 1-7 Админ Елинор Кейн Бар "Night"  - Page 2 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Бар "Night"  - Page 2 3-33 Админ Мадисън Корнър Бар "Night"  - Page 2 3429391D Админ Катрин Сю Бар "Night"  - Page 2 5-34
Affiliates
free forum


 

 Бар "Night"

Go down 
+2
Елинор Кейн
Мадисън Корнър
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:50 am

- Ти започваш да ми харесваш. - Казах доволно аз и ОТНОВО отпих от бирата. -Но хайде да е утре вечерта искам през деня да изтрезнея на спокойствие. - засмях се и отново отпих от бирата. В бара влезе едно момиче което като че ли не му беше мястото тук. Тя се насочи към бара и аз направих физиономия. Само да не тръгна да се запознаваме,че няма да го понеса.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:55 am

В бара влезе едно момиче на което мястото му сякаш не е тук. Стана ми интересна исках да я опозная и за това отидох до нея:
- Здравей аз съм Ерика. А ти?
Казах мило и здържано момичето изглеждаше плахо инякак доста крехко.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 3:58 am

-Двойна текила с лед-казах на бармана,когато той се приближи към мен.В дясно,само през два стола,момиче с кестенява коса и разноцветни кичури ми отправи злобен,презрителен или както го наричат тук поглед,с който ясно искаше да ми покаже,че не ме харесва особено."Поредната повърхностна кучка"-помислих си аз и поех чашата си с напитката.Завъртях се на стола така,че лицата ни да са едно срещу друго,макар и на метри разстояние,след което забих поглед в нея,сякаш не наблюдавах човек,а предмет.Към мен се приближи момиче от същата група и мило предложи да се запозная с нея.Все още не откъсвайки поглед от заядливата и приятелка,подадох ръка и безизразно отговорих:
-Симон.Приятно ми е.-
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:02 am

Момичето май не ме чу защото се бе втренчила в Мадисън:
- Май не я харесваш - тя се обърна и ме погледна учудено.
- МЧомичето с разноцветните кичури - посчих към Мадисън. - Май не я харесваш.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:05 am

Седях на стола и си играех с полу празната ботилка бира. Леле тази...няма ли си друга работа,че ме гледа сякаш бях някакво интересно шоу по телевизията. Ерика отиде при нея и аз останах сама. Така ми беше по-добре. Май щях да си ходя у нас.Ако успеех да стигна до там. Засмях се. Това странно момиче продължаваше да ме гледа а аз отпих малко от бирата.
- Намери ли това което търсеше по мен? - Вдигнах вежда и погледът ми бе отправен към момичето отсреща.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:07 am

-Би било глупаво да градя мнение за човек,когото не познавам.-отвърах замислено и преполових чашата си.-И все пак не създава особено добро първо впечетление.-дъвърших текилата си и вдъгнах ръка срещу бармана в опит да бъда забелязана от него.-Приятелка ли ти е?-продължих разговора си с момичето,все още изцяло обърната към заядливата киселячка отсреща,игнорирайки това,което казва.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:10 am

- Току-що се запознахме, но може да си станем прителки. Зависи от това дали мога да имам доверие. Нова съм тук и нямам много приятели. Аз имам и приятели и истински приятели. Незнам може тя да е от 1 група или от 2 зависи от нея.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:15 am

Барманът най-после ме забеляза и се приближи.
-Какво ще желаете?
-Дай ми още едно от това-разклатих празната си чаша пред лицето му и миг по-късно вече държах друга.Обърнах се към Ерика и подпрях гърба си на барплота.-Доверие не се гради в бар.-обясних филосовски,отпих стабилна глъдка от жълтеникавата течност и отново извърнах лице към заядливката.Този път,повдигнах чашата си високо в знак за наздравица и и се усмихнах подигравателно.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:19 am

- Защо мислиш така? Ако стане някакво къвга тук например можеш да разбереш кой е с теб и не бите предал и кой не.
Погледнах онзи на който ме разбих носа той си шушкаше нещо с приятелите си.
- Може и да не гради доверие, но може да си намериш приятел.
Усмихнах и се мило исках да и става приятелка изглеждаше мила.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:24 am

Имах още съвсем малко бира в ботилката, но това не ми пречеше да я вдигна и да и се усмихна злобно. А след това отпих последната глътка бира. Оставих ботилката на бара и станах.
- Чао Ерика и не забравяй утре за филма. - погледнах я и се усмихнеах леко, а след това погледнах злобно странното момиче. Не изчаках отговора й и излязох от бара.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:26 am

- Искаш ли утре да дойдеш да гледаме филм? - казах бързо не мисля, че другите ще се сърдят.
- С мен с тази Мадисън и съквартирантките й.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:29 am

-не рискувам ли живота си отивайки направо в бърлогата на звяра?-съркастично промърморих и отпих поредната глътка текила.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:31 am

- Айде ще бъде весело и другите не са като нея - "надявам се" помислих си. - Е ако не искаш не идвай, но ако искаш нека излезем утре.
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 4:36 am

-Хей,слънчице-подхвърлих снизходително.-Благодаря за поканата,но не трябва ли първо да попиташ голямото зло мамче?-кимнах с глава към стола,на който до преди малко стоеше онова момиче.-Струва ми се,че тя е доста...строга с "кученцата" си.Не искам да си имаш неприятности заради мен.-трета текила се озова в ръката ми.
-От господата в ъгъла.-обясни барманът.Проследъх погледът му и видях група мъже на вързраст около 25 години,облечени в черни костюми.Усмихнах се учтиво и ги поздравих,след което се върнах към разговора.
Върнете се в началото Go down
Валъри Сомърхолдер

Валъри Сомърхолдер


Брой мнения : 134
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 1:15 am

След като Елинор тръгна и се разбра , че утре ще гледаме страшен филм , се отдалечих от масата и седнах на бара.Доизпих си бирата и си поръчах още една.Тук беше скучно, затова наблюдавах какво ставаше.Ерика се запозна с едно друго момиче , което очевидно не харесваше Мадисън.Преполових бирата , когато Мадисън с залитане излезе от бара.Както казах преди малко нищо интересно.Дори нямаше сладури.Само перверзници.Погледнах бармана.Той беше единствената ми останала надежда за флирт, но беше твърде зает за да ми обърне внимание.Пуф , скапанба вечер.Доизпих си бирата и излязох от бара...
Върнете се в началото Go down
Симон О'Конъл

Симон О'Конъл


Брой мнения : 26
Join date : 18.04.2011
Age : 27

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 2:44 am

-Ерика,-подех забързано.-Много мило от твоя страна да ме поканиш,но не смятам ,че познавам теб или приятелките ти достатъчно добре,за да се натреса при вас.-посегнах към шарената си чанта на раета,стигаща до средата на бедрото ми и се изправих,след което грабнах чашата си и я пресуших на един дъх.-И все пак...-бръкнах в левия си джоб и изкарах малко правоъгълно листче с телефонен номер.-Ако имате нужда от повече пуканки-обади ми се.-Усмихнах се мило,сетне оставих пари на плота.-Една текила за събеседничката ми тази вечер-викнах на бармана и излезнах от бара.
Върнете се в началото Go down
Ерика Ран

Ерика Ран


Брой мнения : 42
Join date : 15.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 4:27 am

Доизпих текилата от... така и не научих името на момичето, но имам телефона и може да и се обадя. Записах номера в GSM-си, хвърлих листчето и излязох от бара...
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 12:37 am

Реших да дойда малко да си попия в бара. Поръчах си една водка, но както виждах най вероятно щях да съм сама тази вечер...Но какво да се прави, все някак щях да искарам, все пак бях свикнала. Мислех си само, как ще се върна във къщи...Беше ми смешно че си пиех сама, това ми се случваше за първи път. Барманът ме погледна странно и аз спрях да се смея...
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 12:46 am

Сладоледът ми дойде добре,но имах нужда от нещо по...загряващо.А после щях да се върна в имението,ще си направя пуканки и ще гледам някой страшен филм, пък който иска да гледа с мен да идва който не да си седи в стаята и да блее тавана.Влязох и тръгнах към бара и що да видя.... Ани.
- Я, неочаквах да те видя сега тук. - казах приближавайки се до нея, но силната музика заглуши всичко и ми се наложи да повтарям. Уф...как мразех да повтарям, какъв е смисъла да го повториш като ти вече не си на кеф. Е за щастие при втория път тя се обърна и ми се усмихна а аз все така намръщена.
- Хмм...едно уиски. - обърнах се към бармана с вдигната ръка.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 12:57 am

-Ооо Мадисън колко се радвам че дойде! Наистина щеше да ми е много гадно сама. Е как прекара в имението?и казах аз много щастлива.Kогато се обърнах видях че барманът се беше оплашил й беше отишъл някъде далеч от нас
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 1:16 am

-Знаеш ли Мадисън... Реших, ако още не съм се напила твърде много, да дойда да гледам филм. Само че искам нещо ужасно страшно, а не някакво "страшно" децко филмче. казах пак и поръчах още една водка. Бармана треперейки ми я донесе и после бързо бързо си отиде пак на някъде.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 1:20 am

- Нямаш никакви проблеми. - щом казах това веднага изпих уискито на екс.
- Стига и аз да не съм пияна. - засмях се и си поръщах още едно.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 1:25 am

- О ако се напием и двете как ще стигнем до къщите си? почнах да се смея силно, и поръчах още 2 водки. Барманът сигурно беше дочул грешно и ми донесе 3 но няма нищо по добре, нямаше да се разкарва само.
- Таа кой филм може би ще гледаме?я попитах пак и изпих едната водка. Изведнъж в бара дойдаха някакви психопати които само ни гледаха и ни подсвиркваха. Седнаха точно срещу нас. Аз бях почти пияна и не им обърнах особено внимание.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 1:41 am

- Оооо спокойно....ще стигнем някак си, ако ли не....проскаме се на една пейка в парка и така...- каза аз леко пияно и изпих поредната чака уиски.
- На колко мислиш че са тези? - казах и кимнах с глава към окачалките които не сваляха поглед от мен. Ах...как ми се икска да им ударя една бутилка в главата да им дойде ъкъла.
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 1:52 am

-Според мен са на една възраст всички. Към 20 годишни.Ауу май нещо прекалих (бях изпила поне 7 чаши водка) ужасно ми се върти главата... й казах аз. Всичко ми се въртеше изобщо със зор си държах очите отворени и изведнъж ми причерня и изгубих съзнание...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Night"  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Night"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Дискотека "Night Life"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Заведения-
Идете на: