RPG-Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG-Miami

Добре дошли в Маями
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Гласувайте за нас
BGtop Гласувай за мен в BGTop100.com RealTop.net
Приятели
Бар "Night"  - Page 3 3290663Z Бар "Night"  - Page 3 3186694B Бар "Night"  - Page 3 3429734T Бар "Night"  - Page 3 2378429t Бар "Night"  - Page 3 Wienrpg Бар "Night"  - Page 3 Ea58ec93058a4818 Бар "Night"  - Page 3 3469647F Бар "Night"  - Page 3 3540976g
Latest topics
» Търся си някой за РП
Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeПет Авг 12, 2011 12:02 am by Валъри Сомърхолдер

» Сладкарница " Sweet World"
Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeНед Авг 07, 2011 4:28 am by Симон О'Конъл

» Езерцето с блатните лилии
Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юли 07, 2011 8:17 am by Травис Уилбанкс

» Басейн
Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeНед Юли 03, 2011 10:44 pm by Майкъл Уейлс

» Стаята на Валъри
Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeЧет Юни 23, 2011 3:47 pm by Валъри Сомърхолдер

» Герои на известните личности
Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeВто Юни 21, 2011 9:05 pm by Никита Сандърс

» Помниш ли?
Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 3:27 pm by Валъри Сомърхолдер

»  Холът
Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeПон Юни 13, 2011 12:31 am by Никита Сандърс

» Кафе " Sunshine"
Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:01 am by Мадисън Корнър

Екип
Админ Никита Сандърс Бар "Night"  - Page 3 1-7 Админ Елинор Кейн Бар "Night"  - Page 3 2-75 Админ Валъри Сомърхолдер Бар "Night"  - Page 3 3-33 Админ Мадисън Корнър Бар "Night"  - Page 3 3429391D Админ Катрин Сю Бар "Night"  - Page 3 5-34
Affiliates
free forum


 

 Бар "Night"

Go down 
+2
Елинор Кейн
Мадисън Корнър
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 2:06 am

Вопще не видях когато Ани се струполи на пода,но когато я видях замалко и аз да не се озова при нея. Някой от присъстващите се обърнаха,за да видят какво става а други даже не си направиха и този труд. Ами сега? Сигурно ще трябва да я мъкна до тях. Ако знаех къде живее? Добрее....ако успеех да я сложа на крака ще я заведа у имението, но уви тя беше твърде тежка. Седнах до нея на пода и започнах да и викам и да я бия.
- АНИИИИ......ЧУЙ МЕ МНОГО ДОБРЕ НЯМА АМА В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЯМА ДА МЕ КАРАШ ДА ТЕ МЪКНА ДО ВАС. ИЛИ СЕ ВДИГАШ ИЛИ ТЕ ЗАРЯЗВАМ ТУК. - виках аз, но тя непомръдна. Добре...явно ще я бия. Одарих и един шамар и тя се размърда, отвори очите си и ме погледна.
- БОЖЕ напомни ми да те убия!!!
Върнете се в началото Go down
Ани Мадисон

Ани Мадисон


Брой мнения : 105
Join date : 19.04.2011

Бар "Night"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 2:13 am

-Мадисън много съм зле... Ужасно ме боли главата и ми се върти... само това успях да кажа и припаднах пак. За първи път бях толкова зле след напиване. Сигурно имаше нещо във водката. Този барман беше доста страннен от началото... Не можех да се съвзема ужасно ми се въртеше главата. Почнах да се изпотявам тъй като във бара беше много топло...
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 2:26 am

- ЩЕ....ТЕ....УБИЯ - крещях аз. - как искаш да те мъкна ? - леле бях толкова пияна,че даже ако успеех да я вдигна незнаех до къде ще успя да я довлача.
- Леле тя добре ли е? - чух глас зад себе се. Обърнах се и видях едно от момчетата на онази маса.Добре бе....едно момиче току-що се струполи на пода и никой не иска да помогне.
- Ами като гледаш добре ли е според теб. - креснах аз и се помъчих да я вдигна.
- Чакай нека ти помогна. - каза той и я вдигна с голяма лекота. - Искаш ли да ви викана такси?
- Оооо да човече ТАКСИ....и полсе какво? Ще се струполим двета пред вратата на къщата и ще чакаме някой да ни отвори. - викнах аз и тръгнах към вратата заедно с него.
- Не е нужно да ни помагаш. - казвайки това залитнах, но успях да се хвана на една от масите.
- Ами...да ти кажа имате нужда. - погледна ме той приятелски и поведе Ани към вратата. - Искаш ли и на теб да ти помогна.
- НЕ....може и да съм пияна, но се държа на крака. - Извиках аз и тръгнах залитайки след него.
Пред бара той викана такси и изчака с нас.
- Защо го правиш? - попитах го аз докато чакахме таксито.
- Ами да кажем,че знам какво ти е да си пиян и да няма кой да те прибере. - Усмихна се той. ЗАщо не ми харесваше усмивката му? Присвих очи и го изгледах злобно. След 5 минути таксито дойде и ни откара в имението.А той дойде с нас.
Върнете се в началото Go down
Мадисън Корнър

Мадисън Корнър


Брой мнения : 259
Join date : 12.04.2011

Бар "Night"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitimeНед Май 08, 2011 10:42 pm

Тъкмо се беше мръкнало а по улиците вече се разкарваха пияниците от поредния запой. Някой ме спираха, подсвирваха ми а аз ги псувах на свой ред. Влязох в бара и както обикновенно всичко беше задимено. Чуваха се потракване на чаши на весела наздравица от компанииките на някои маси. Отидох към бара и си поръчах една бира. Последния път когато бях тук бармана беше сложил нещо в уискито на Ани. Дано сега да не извърти същия номер,защото от тук присъстващите нямах познати. Пък да имах те едва ли щяха да ме мъкнат до имението. По скоро биха ме зарязали в някоя канафка. Бармана ми донесе бирата и аз отпих една глъка от нея....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Night"  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Night"    Бар "Night"  - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Night"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Дискотека "Night Life"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG-Miami :: Заведения-
Идете на: